More
  Ana SayfaMAGAZİNZerrin Özer'den Şok İddia! Abim Dediğim Kişi Bana Tecavüz Etti Demişti! Ümit...

  Zerrin Özer’den Şok İddia! Abim Dediğim Kişi Bana Tecavüz Etti Demişti! Ümit Güner Kimdir?

  Zerrin Özer yıllar önce “Abim dediğim kişi bana tecavüz etti” diyerek Türkiye’nin gündemi oturmuştu. Ünlü sanatçı Özer, kendisine yıllar önce sadırıda bulunan kişinin katıldığı bir Youtube kanalındaki programda açıkladı. Özer, bahsi geçen kişinin Ümit Güner olduğunu söyledi. Ümit Güner Kimdir?

  Armağan Çağlayan’ın Youtube üzerinden hazırlayıp sunduğu Dur Bi Dinle isimli programa Zerrin Özer katıldı. Hayatı hakkında açıklamalar yapan ünlü şarkıcı Özer, yıllar önce “Abim dediğim kişi bana tecavüz etti” demişti. Zerrin Özer program sırasında kendine tecavüz eden kişinin Ümit Güner olduğunu söyledi. Özer’in açıklamasının ardından Ümit Güner Kimdir? sorusunun cevabı aranmaya başladı.

  Özer program sırasında “Bir gün bu olay başıma bu olay gelmiş, dayak yiye yiye, yumruk yiye yiye. Üstümde 180 kilo bir adam. Bağırıyorum, ben onu hayatımda en yakın abim biliyorum. Ben o zaman başkasına aşığım ve bir tek ona anlatabiliyorum.”sözleri ile konuyu açıkladı.

  Ümit Güner Kimdir?

  Ankara’da 1962 yılında doğan Ümit Güner, Kent Plak şirketinin eski sahibidir. Ümit Güner daha sonra şirketini EMI adlı müzik şirketine devretti. Güner,  yıllarca ABD’de yaşadı.

   

   

  En Çok Okunanlar