More
  Ana SayfaMAGAZİNYusuf Güney Göz Altına Mı Alındı?

  Yusuf Güney Göz Altına Mı Alındı?

  Manavgat’a Yardıma Giden Yusuf Güney Göz Altına Alındı.

  Bir süredir Türkiye  yangınlar ile mücadele ediyor.  Bazı şehirlerdeki  yangınlar kontrol altına alınıyorken bazıları ise alınamıyor. Şarkıcı Yusuf Güney, itfaiye ekiplerine yardım etmek için çalışmalara başladı. Ancak alınan bilgilere göre Yusuf Güney, görevliler ile tartıştığı ve göz altına alındığı biliniyor.

  Yusuf Güney, dün gece Çardak Mahallesi Balamut mevkisinde, yangın söndürme işlemi yapan orman memurları ile tartışma yaşadı.  Yusuf Güney’in yardım talebinde bulunduğu yere müdahale yapılmadığı için tartışmanın çıktığı iddia ediliyor. Bunun üzerine tabancası ile Yusuf Güney,  bir kaç el havaya ateş ettiği söyleniyor.  Jandarma ekipleri Yusuf Güney’i olay yerinden uzaklaştırıp göz altına aldı. Olay ile ilgili soruşturma halen devam ediyor.

  YANGININ ŞAKASI YOK !

  Güney dün DHA’ya yaptığı açıklamada, “Yangının mahalleye geleceği belliydi. Bütün vatandaşları tek tek uyardık ama kimse bizi dinlemedi. Onları da anlıyorum. Her birinin evi, eşyası kıymetli, ancak yangının şakası yok. Bir kısmı tahliye edildi, ancak büyük kısmı tahliye edilememişti. Sırtköy Mahallesi şu an tamamen yandı. İnsanlar bizi dinlemiyor, umarım yaşamını yitiren yoktur” diye konuşmuştu.

  En Çok Okunanlar