More
  Ana SayfaMAGAZİNYılmaz Kunt'un Seray Öztürk'e Yaptığı Sözlü Taciz

  Yılmaz Kunt’un Seray Öztürk’e Yaptığı Sözlü Taciz

  Seray Öztürk’ten Evlilik Yolundayken Benimle Konuşman Kadına Yönelik Başka Şiddet Açıklaması

  Bir süredir  Sevda Erginci  ile aşk yaşayan Yılmaz Kunt evlilik kararı aldı. Ancak Yılmaz Kurt’un Avukat Seray Öztürk’e attığı mesajlar sosyal medyada ifşa oldu. Bir süredir aşk yaşayan çift geçtiğimiz günlerde evlilik kararı almıştı. Ancak Yılmaz Kunt’un Avukat Seray Öztürk’ü sözlü olarak taciz ettiği mesajlar sosyal medyada yayınlandı. Seray Öztürk, Yılmaz Kunt’a attığı mesajların ekran görüntüsünü paylaştıktan sonra “Evlilik yolundayken  benimle konuşman  kadına  yönelik  başka şiddet ” açıklamasında bulundu.

  Yılmaz Kunt, üstü çıplak fotoğraf attığı Seray Öztürk’ün “Saçların tatlıymış” mesajına “Sağ ol sadece saçlarıma tatlı dediğin için” cevabını vermesi  dikkat çekti. Oyuncunun, Öztürk ile görüntülü konuşmak istediği  mesajlarla birlikte ortaya çıktı.

  Yılmaz Kunt sevgilisi Sevda Erginci ile Bodrum tatiline çıkarken avukat Seray Öztürk çifte göndermede bulundu. Paylaştığı ekran görüntülerine ”iyi tatiller” notunu düştü.  Seray Öztürk, “Yılmaz Kunt sen kim oluyorsun da başkasıyla nişanlı olduğun halde beni de idare etmeye kalkıyorsun” mesajını paylaştı.

  Instagram’dan Birbirlerini Sildiler!

  Avukat Seray Öztürk’ün sosyal medya paylaşımlarından sonra Sevda Erginci ve Yılmaz Kunt birbirini sosyal medya hesapları üzerinden sildi.

  Yılmaz Kunt Kimdir?

  1994 Ankara doğumlu oyuncu- model Yılmaz Kunt, 2015 yılında düzenlenen Best Model Of yarışmasında adını Türkiye’ye duyurdu. Atılım Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunudur. Gülümse Yeter, Bahtiyar Ölmez, Afili Aşk, Kırmızı Oda, Baş Belası projelerinde yer almıştır. 2015 Best Model of Turkey Birincilik, 2015 Best Model European Union Birincilik ve  2015 Best Model of the World Birincilik’ine sahiptir.

   

   

   

   

   

   

  En Çok Okunanlar