More
  Ana SayfaMAGAZİNYasemin Sakallıoğlu Evlendi Mi? Yasemin Sakallıoğlu Burak Yırtar Evlendi Mi?

  Yasemin Sakallıoğlu Evlendi Mi? Yasemin Sakallıoğlu Burak Yırtar Evlendi Mi?

  Son dakika… Yasemin Sakallıoğlu Evlendi Mi? Ünlü oyuncu Yasemin Sakallıoğlu Burak Yırtar ile evlenerek dünya evine girdi. Ekranların sevilen oyuncusu Yasemin Sakallıoğlu müjdeli haberi sosyal medyadan duyurdu.

  Geçtiğimiz yıl nişanlanan Yasemin Sakallıoğlu ve Burak Yırtar dün dünya evine girdi. Sakallıoğlu mutlu anlarını sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğraflarla hayranları ile paylaştı.

  Çiftin nikahı dün öğle saatlerinde İstanbul Beşiktaş’ta bulunan bir otelde kıyıldı. Nikah fotoğraflarını paylaşan Sakallıoğlu, fotoğrafların altına “Evlenmek hoşumuza gider” notunu düştü.

  Çift, nikâh törenleri hakkında açıklama yaparak “İçinde bulunduğumuz süreç özel günlerimizi 50 davetli ile sınırlandırdığından bu mutlu günümüzü iki tarafın da annesi, babası ve şahitleri eşliğinde gerçekleştirdi. Malum bir yakın akrabayı çağırsak diğerine haksızlık olacaktı.Kimse kendini başkasıyla kıyaslamasın, biz mutlu olurken bir başkası kendini değersiz hissetmesin istedik. Şimdiden anlayışınıza ve iyi dilekleriniz teşekkür ederiz” dediler.

  Yasemin Sakallıoğlu çektiği eğlenceli dikkat çekmiş daha sonra ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinde rol almıştı. Sakallıoğlu oğlu daha sonra başrolünde kendisinin bulunduğu ‘Zengo’ filmini çıkarmıştı.

  En Çok Okunanlar