More
  Ana SayfaMAGAZİNYasak Elma’nın Lila'sı Göz Altına Alındı

  Yasak Elma’nın Lila’sı Göz Altına Alındı

  Beyoğlu’ndaki Bir Restoranda Çıkan Kavgada Ayşegül Çınar Ve Furkan Çalıkoğlu Göz Altına Alındı.

  İki sevgilinin akşam yemeği için Beyoğlu’nda tercih ettiği restoranda tartışma çıktı. İkili arasında çıkan tartışmanın ne hakkında kaynaklandığı henüz tam olarak bilinmiyor. Tartışmanın  ilerleyen zamanlarda  devam etmesi üzerine tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü. Furkan Çalıkoğlu,  elindeki  bıçağı ile çevresindekilere saldırmasıyla  restoran karıştı.

  Restoran çalışanlarının olaya müdahale etmesi üzerine daha da hırçınlaşan Furkan Çalıkoğlu kendilerini ayırmaya çalışanlara bıçakla saldırmaya başladı. Gece  sonunda 5 kişi yaralandı. Olay yerine  sağlık ve polis ekipleri geldi. Olayı ayırmak için devreye giren Polis ekibine bıçakla karşılık veren, Furkan Çalıkoğlu 7 polis memurunu bıçakla yaraladı. Gece sonunda Ayşegül Çınar ve Furkan Çalıkoğlu’nun ifadesi alınmak üzere Karaköy Polis Merkezi’ne götürüldü.

  Mekan çıkışında basın mensuplarına yaptığı açıklamada restoranda saldırıya uğradıklarını dile getirdi.   Yaralananların sağlık durumlarının iyi olduğu ile ilgili bilgilere ulaşıldı.

  Dün Gece  Beyoğlu’nda Yaşanan Olaydan Sonra Ayşegül Çınar İle İlgili Merak Edilenler…

  Ayşegül Çınar Kimdir?

  Ayşegül Çınar, 1999 Antalya  doğumlu ünlü oyuncudur.  Eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro  bölümünde tamamlamıştır. 164 boyunda ve 50 kiloya sahip olan oyuncu  Yasak Elma dizisinde Lila karakterine hayat vermektedir.

  En Çok Okunanlar