Yasak Elma Sevda Erginci'ye Şok! Yasak Elma Oyuncusu Sevda Erginci'nin Instagram Hesabı Eklendi! Sevda Erginci Kimdir?  - SimgoloSimgolo

30 Temmuz 2021 - 21:59

Yasak Elma Sevda Erginci’ye Şok! Yasak Elma Oyuncusu Sevda Erginci’nin Instagram Hesabı Eklendi! Sevda Erginci Kimdir? 

Son Güncelleme :

30 Mart 2021 - 13:37

Yasak Elma Sevda Erginci’ye Şok! Yasak Elma Oyuncusu Sevda Erginci’nin Instagram Hesabı Eklendi! Sevda Erginci Kimdir? 

Yasak Elma Sevda Erginci‘ye şok! Yasak Elma oyuncusu Sevda Erginci’nin Instagram hesabı hacklendi! Yasak Elma dizisinin başarılı oyuncusu Sevda Erginci büyük bir şok yaşadı. Erginci’nin Instagram hesabı ele geçirildi. Sevda Erginci Kimdir?

Başarılı oyuncu Sevda Erginci’nin Instagram hesabı hacklendi. Olayın ardından büyük bir şok yaşayan oyuncu, sosyal medya hesabını kullanarak dolandırıcılık yapmaya çalışan kişiler hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Sevda Erginci’nin 1,5 milyondan fazla takipçisi olan Instagram hesabını ele geçiren kişiler sayfadan paylaşımlar yaparak dolandırıcılık yapmaya çalıştılar. Oyuncu çalınan hesabından yapılan gönderilerin dikkate alınmaması gerektiğini söyledi.

Sevda Erginci Kimdir?

Sevda Erginci, 3 Ekim 1993’te İstanbul’da dünyaya geldi. Ünlü oyuncu, 15 yaşında oyunculuk ve tiyatro ile ilgilemeye başladı. Sevda Erginci o tarihten sonra çok sayıda dizi ve filmde yer aldı.

Sevda Erginci Yer Aldığı Yapımlar

2013 – 2014 – Karagül (Ayşe) (TV Dizisi)
2015 – Uzaklarda Arama (sinema)
2012 – Koyu Kırmızı (Ayşe) (TV Dizisi)
2012 – Veda (Lamia) (TV Dizisi)

 

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.