More
  Ana SayfaMAGAZİNYalçın Dümer Eski Eşi Esra Balamir Hakkında Konuştu - Demet Akalın'dan Sert...

  Yalçın Dümer Eski Eşi Esra Balamir Hakkında Konuştu – Demet Akalın’dan Sert Tepki Geldi

  Yalçın Dümer Eski Eşi Esra Balamir Hakkında Konuştu – Demet Akalın’dan Sert Tepki Geldi. Yalçın Dümer bu sabah Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. Kızının velayeti ve özel yaşantısı hakkında konuşan Yalçın Dümer bir ara eski eşi Esra Balamir’den bahsetti. Tam o sıralarda Demet Akalın’ın verdiği tepki herkesi şaşırttı.

  Demet Akalın ve Alişan’ın beraber sunduğu Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına son günlerde kızına duyduğu özlemle adından söz ettiren Yalçın Dümer katıldı. Kızının annesi olan Yeşilçam yıldızı Serpil Çakmaklı ile ortak çocukları olan Merve Dümer hakkında konuştu. Basında çıkan velayet sorunları ile ilgili haberleri yalanladı. Yalçın Dümen bir yıl evli kaldığı ünlü şarkıcı Esra Balamir hakkında da konuştu.

  Yalçın Dümen Serpil Çakmaklı ile 1993 yılında nikah masasına oturdu ancak 1995 yılında ünlü çift boşandılar. Çiftin bu evlilikten Merve Dümer isimli bir kızları oldu. Bir süredir kızının velayetiyle ilgili sorunlar yaşadığı iddia edilen ünlü oyuncu bu iddiaların doğruları yansıtmadığını anlattı.

  Demet Akalın: Eve Geldi Kovdum

  Yalçın Dümer konuşmalarında bir yıl kadar evli kaldığı Esra Balamir’den de bahsetti. Program sırasında Esra Balamir’den neden çocuk yapmadın sorusu geldi. Yalçın Dümer ise bu soruya cevap vermek istemeyince Alişan “‘Esra hemen makyajını yap gel. 1 buçuk saatin var’ ifadelerini kullandı. Alişan’ın bu sözlerinin üzerine Demet Akalın’dan ilginç bir tepki geldi.

  Bir süredir Esra Balamir ile aralarının bozuk olduğu bilinen Demet Akalın Alişan’ın bu sözleri üzerine “Eve geldi kovdum evden, istemiyorum onu.” diyerek programda bulunan herkesi şaşırttı.

  En Çok Okunanlar