More
  Ana SayfaMAGAZİNYağmur Tanrısevsin koronavirüse yakalandı!

  Yağmur Tanrısevsin koronavirüse yakalandı!

  Oğuzhan Koç’un eski sevgilisi Yağmur Tanrısevsin koronavirüse yakalandı. Koronavirüs testi yaptıran Tanrısevsin’in testi pozitif çıktı. Başarılı oyuncu karantinaya alındı.

  Bir dönem oyuncu ve müzisyen Oğuzhan Koç ile beraberlik yaşayan Yağmur Tanrısevsin’ın koronavirüse yakalandığı öğrenildi. Testi pozitif çıkan oyuncu evinde karantinaya alındı. Tanrısevsin’in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

  Daha önce pandemi hakkında açıklama yapan oyuncu,”Süreçte evde bol bol resim çizdim. Uzun zaman resim yapmak için zaman bulamıyordum, güzel geçti benim için. Annem ve köpeklerimle beraberdik. İlk zamanlar dışarı çıktığımda yabancılaştım, garip geldi biraz. Şu an önlemlerimi alarak yavaş yavaş alışmaya çalışıyoruz. Zor bir dönem inşallah normale dönecek’ demişti.

  Evleneceklerine kesin gözü ile bakılan Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin 2015 yılında başlayan ilişkileri 2019 yılının ekim ayında son bulmuştu. Ayrılığın ardından Yağmur Tanrısevsin “Kötü bir şekilde ayrılmadık. Saygı çerçevesinde bitti. Arkadaşız tabii ki,” açıklamasını yaptmıştı.

  En Çok Okunanlar