More
  Ana SayfaGenelXiaomi Mi Band 6 Tanıtıldı! İşte Akıllı Bilekliklerin Özellikleri Nelerdir? Xiaomi Mi...

  Xiaomi Mi Band 6 Tanıtıldı! İşte Akıllı Bilekliklerin Özellikleri Nelerdir? Xiaomi Mi Band 6 Özellikleri Nelerdir?

  Bir süredir tanıtımları yapılan Xiaomi Mi Band 6 telefonlarla beraber görücüye çıktı.  Akıllı bileklik almak isteyen ve özelliklerini merak edenler Akıllı bilekliklerin özellikleri nelerdir? Xiaomi Mi Band 6 özellikleri nelerdir? gibi soruların yanıtlarını aramaya başladılar.

  Xiaomi Mi Band 6 akıllı bileklikleri nihayet tanıtıldı. Bilekliklerin özelliklerini merak edenler Akıllı bilekliklerin özellikleri nelerdir? Xiaomi Mi Band 6 özellikleri nelerdir? sorularının yanıtlarını merak etmeye ve araştırmaya başladılar. Milliyet’ten Nilay Kamu’nun haberine göre; akıllı bilekliklerin dış görünümleri yani tasarımları diğer bileklik modelleri ile benzelik gösteriyor.

  Ancak, NFC özellikli bilekliklerin diğer bilekliklere göre çok daha farklı renk seçenekleri bulunuyor. Kandaki oksijen miktarını düzenleyen bilekliklere yeni sensörler eklendi. Aynı zamanda bileklikler uyku takibi yapıyor. Bilekliklerde AMOLED ekranı bulunuyor. Bileklikler  326 ppi parlaklık sunarken 1.56 inçlik bir ekran boyutuna sahip.

  Farklı arayüzlere sahip olan cihaz 130’dan fazla tema barındırıyor.

  En Çok Okunanlar