Uraz Kaygılaroğlu Ve Berrak Tüzünataç'tan İlk Kare - SimgoloSimgolo

16 Temmuz 2021 - 01:27

Uraz Kaygılaroğlu Ve Berrak Tüzünataç’tan İlk Kare

Son Güncelleme :

12 Mart 2021 - 11:43

Uraz Kaygılaroğlu Ve Berrak Tüzünataç’tan İlk Kare

Melis İşiten’den ayrılıktan sonra sık sık özel hayatı ile gündeme gelen başarılı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu’nun adı son zamanlarda Berrak Tüzünataç ile beraber anılıyordu. Uraz Kaygılaroğlu Berrak Tüzünataç çiftinde ilk kare geldi.

Uraz Kaygılaroğlu son günlerde özel hayatında yaşadığı aşklarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Son olarak Sefirin Kızı dizisinde gösterdiği performansla beğeni toplayan başarılı oyuncunun adı Berrak Tüzünataç ile anılıyordu. Bu dedikodu magazin gündemine bomba gibi düştü.

Bir süredir Uraz Kaygılaroğlu ve Berrak Tüzünataç arasında aşk yaşandığı iddia ediliyordu. Geçtiğimiz hafta Kaygılaroğlu  sosyal medya hesabının hikaye kısmında Tüzünataç’ı etiketleyerek romantik bir şarkı paylaşması ilişkinin doğrulandığını kanıtladı. Daha önce hiç beraber görüntü vermeyen Uraz Kaygılaroğlu Berrak Tüzünataç çifti ilk kez Kadıköy’de görüntülendi.

Gündeme bomba gibi düşün aşkın ilk görüntüleri Kadiköy Moda’da çekildi. Birlikteliklerini sadece yakın çevreleri ile paylaşan çift, aşklarını daha öncede sosyal medya üzerinden ilan etmişlerdi. Objektiflere ilk kez verilen görüntüler ile ilişki tamamen kanıtlanmış oldu.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.