More
  Ana Sayfa3. SAYFAÜnlülerin hocası Salih Memişoğlu Hayatını Kaybetti! Salih Memişoğlu Kimdir?

  Ünlülerin hocası Salih Memişoğlu Hayatını Kaybetti! Salih Memişoğlu Kimdir?

  Ünlülerin hocası olarak bilinen Salih Memişoğlu, hayatını kaybetti. İstanbul Çekmeköy’de bir hayvanat bahçesinde silahlı kavga çıktı. Çıkan kavgada aralarında Salih Memişoğlu’nun da bulunduğu iki kişi yaşamını yitirdi. Peki, Salih Memişoğlu Kimdir?

  Bir alacak verecek meselesi yüzünden çıktığı iddia edilen kavga saat 13.30 sıralarında Çatalmeşe Mahallesi, 30 Ağustos Caddesi üzerinde bulunan bir hayvan bahçesinde yaşandı. Ortaya atılan iddiala göre; Mustafa Ö. olayda bahsi geçen hayvanat bahçesine gelerek aralarında alacak verecek meselesinin bulunduğu Salih Memişoğlu ile Ömer Faruk Zengin ve O.Ö ile kavga etmeye başladı. Kavganın büyümesinin ardından Mustafa Ö. ateş etmeye başladı.

  Olayın ardından ateş açan Mustafa Ö. olay yerinden kaçtı. Daha sonra olayın yaşandığı bölgeye polis ve sağlık ekipleri geldi. Sağlık ekiplerinin müdahalesinin ardından Salih Memişoğlu ile Ömer Faruk Zengin’nin yaşamını yitirdiği belirlendi.

  Salih Memişoğlu Kimdir?

  Salih Memişoğlu 1967 Trabzon’da dünyaya gözlerini açtı.Dünya çapında bir biyoenerji ve metafizik uzmanı olan Memişoğlu aslen Of’ludur. Aralarında ünlü isimlerinde olduğu pek çok insana ruhsal bozukluklar, bayılma, bunalım gibi konularda hizmet veren Memişoğlu, yurtiçi ve yurtdışında çalışmalar yapmış  ve bu çalışmalar sayesinde dünya çapında ismini duyurmuştu.

  En Çok Okunanlar