More
  Ana SayfaGenelÜnlü tasarımcı Aslı Yılmaztürk ölü bulundu! Aslı Yılmaztürk Kimdir?

  Ünlü tasarımcı Aslı Yılmaztürk ölü bulundu! Aslı Yılmaztürk Kimdir?

  Ünlü tasarımcı Aslı Yılmaztürk, tatil yapmak için gittiği Muğla’nın Ula ilçesi’nde kaldığı tek katlı evde ölü olarak bulundu. Aslı Yılmaztürk kimdir?

  Muğla’ya tatil için giden ünlü tasarımcıdan kötü haber geldi. Tatil için bulunduğu Ula’da ölü bulunan ünlü tasarımcıdan bir süredir haber alınamıyordu. Aslı Yılmaztürk’ün tatilini geçirmek için kaldığı evde ölmüş olduğu ortaya çıktı. 

  Olay yerine gelen inceleme ekipleri Yılmaztürk’ün neden ölmüş olabileceğini araştırdı. Alınan ilk bilgilere göre; ünlü  tasarımcının  mutfak kısmındaki ocaktan sızan gazdan zehirlendiği öğrenildi.

  Aslı Yılmaztürk bir süre önce tatil yapmak için Muğla’nın Ula ilçesine geldi. Burada Akçapınar Mahallesi’nde kalan tasarımcıdan bir süredir haber alınamıyordu. Daha sonra Yılmaztürk’ten haber alamayan yakınları durumu 112 Çağrı Merkezi’ne bildirdi. İhbarın ardından sağlık ekipleri ve jandarma tasarımcının kaldığı eve ulaştı.

  Ekipler eve  geldiklerinde hareketsiz şekilde yatarken buldukları tasarımcıya müdahale ettiler. Yapılan kontrol neticesinde Yılmaztürk’ün yaşamını kaybettiğini belirlediler. Yılmaztürk’ün cenazesi, Muğla Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken tasarımcının mutfak kısmındaki ocaktan sızan gazdan zehirlenerek yaşamını yitirdiği ifade edildi.

  Aslı Yılmaztürk Kimdir?

  Muğla’da 34 yaşında yaşamını yitiren Aslı Yılmaztürk Robert Lisesi’ni bitirmiş ardından üniversitede ekonomi bölümü okumuştur. Daha sonra görsel tasarım öğrenimi gördü. Aslı Yılmaztürk Artxdesign kurucusudur

  En Çok Okunanlar