More
  Ana SayfaGÜNDEMÜnlü Futbolcu Angel Di Maria'ya Büyük Şok! Angel Di Maria’nın Evi Soyuldu!

  Ünlü Futbolcu Angel Di Maria’ya Büyük Şok! Angel Di Maria’nın Evi Soyuldu!

  Ünlü futbolcu Angel Di Maria’ya büyük şok! Angel Di Maria’nın evi soyuldu! Paris Saint Germain’in başarılı oyuncusu Angel Di Maria’nın evi soyuldu, ailesi rehin alındı. Oyuncu bu haberi Nantes maçı sırasında alarak büyük bir şok yaşadı.

  Fransa Ligue 1 karşılaşması sırasında herkesi hayrete düşüren bir olay yaşandı. Maçın oynandığı sıralarda Paris Saint Germain’in başarılı oyuncusu Angel Di Maria aldığı bir haberler adeta büyük bir şok yaşadı. Oyuncu, evinin soyulduğu ve ailesinin rehin alındığı haberini öğrenir öğrenmez soluğu evinde aldı.

  Olay şu şekilde gerçekleşti: PSG Sportif Direktörü Leonardo, kısa bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Daha sonra yedek kulübesine giderek teknik direktör Mauricio Pochettino ile görüştü. Di Maria, 62. dakikada yerini Leandro Parades’e bırakarak oyundan ayrıldı. Pochettino, oyuncusu yanına gelerek olanları Di Maria’ya anlattı.

  Di Maria’nın evinin soyulduğu soygun sırasında evde bulunan bazı yakınlarının rehin alındığı ortaya çıktı. Bir süre sonra yapılan açıklamada aile bireylerinde kimseye zarar gelmediği ancak kasanın tamamen boşaltıldığı açıklandı. Maçın ardından Di Maria’nın takım arkadaşları bilgilendirildi. Oyuncular duydukları karşısında büyük şok yaşadılar.

  En Çok Okunanlar