More
  Ana SayfaSPORTürkiye Letonya Maçı Ne Zaman? Türkiye Letonya Maçı Biletleri Kaç Para?

  Türkiye Letonya Maçı Ne Zaman? Türkiye Letonya Maçı Biletleri Kaç Para?

  Türkiye Letonya Maçı Ne Zaman? Türkiye Letonya Maçı Biletleri Kaç Para? 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu’nda mücadelesini sürüdüren Türkiye A Milli Futbol Takımımızın karşılaşmaları tüm Türkiye tarafından merak ve heyecanla izleniyor. Hollanda ve Norveç’i yenen  A Milli Takım, Litvanya karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

  Türkiye A Milli Futbol Takımı karşılaşmalarına büyük başarılar ekleyerek devam ediyor. Milli Takımın önümüzdeki günlerde rakibi Letonya olacak. Futbol severler ve Türkiye’nin maçlarını kaçırmak istemeyenler Türkiye Letonya Maçı Ne Zaman? Türkiye Letonya Maçı Biletleri Kaç Para? sorularının yanıtlarını aratmaya başladılar.

  Seyirci ile yapılacağı söylenen maç hakkında şu şekilde bir açıklama yapıldı:

  “2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu’nda 30 Mart Salı günü İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacak Türkiye-Letonya karşılaşmasına yüzde 15 kapasitesi oranında seyirci alınacaktır. Sadece bu milli maça özel olarak gerçekleşecek uygulamada, UEFA ve TFF Sağlık Kurulu protokollerinde belirlenen tüm sağlık tedbirleri ve HES kodu zorunlu olacaktır.

  Türkiye-Letonya maçının biletleri ile ilgili detaylar ayrıca ilan edilecektir.”

  Türkiye-Letonya maçı 30 Mart salı günü saat 21.45’te yapılacak. Maçın biletleri ise 29 Mart pazartesi gününden itibaren satışa sunulacak. Türkiye-Letonya maç biletlerinin fiyatı ise 25 ve 50 TL olarak belirlendi.

  En Çok Okunanlar