More
  Ana SayfaGenelTürk İnternet Dizisi İlk Bölümüyle Show Tv’de İzleyicileri İle Buluştu

  Türk İnternet Dizisi İlk Bölümüyle Show Tv’de İzleyicileri İle Buluştu

  Şahsiyet Dizisi Show Tv’de

  Senaryosu ile büyük ilgi gören dizi tekrardan gündem olmaya devam ediyor. 17 Mart 2018 tarihinde  ilk bölümü  ile izleyicileriyle  buluşan ay yapımı Türk internet dizisidir. Başrollerini  Haluk Bilginer, Cansu Dere, Şebnem Bozoklu,  Metin Akdülger ve Hüseyin Avni Danyal paylaşmaktadır. Dizi 12 bölümden oluşuyor. Usta oyuncu  kadrosu ile hedef kitlenin ilgisini çekerek gündem yaratan internet dizisinin  ilk bölümü  29.06.2021 tarihinde Show Tv’te izleyicileri ile buluştu.

  Şahsiyet Dizisinin Konusu Nedir?

  Alzhmeir hastası olan Agah Beyoğlu’na hayat veren Haluk Bilginer ile mesleğe daha yeni başlamış deneyimi olmayan polis karakteri Nevra Elmas’a  hayat veren Cansu Dere ‘nin kesişimlerini anlatan tek sezonluk dizidir.

  Haluk Bilginer Kimdir?

  5 Haziran 1954 İzmir doğumlu  usta oyuncu ve yönetmendir. Rol aldığı dizi ve filimler ile adından sıkça bahsettiren Haluk Bilginer Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü Danışma Kurulu üyeliği yapmaktadır. Uluslararası  Emmy en  iyi erkek oyuncu ödülünü almıştır. Şahsiyet dizisi ile adından sıkça söz ettirmeye devam etmektedir.

  Cansu Dere Kimdir?

  Kanal D Miss Turkey yarışmasında 3. olan Cansu Dere yarışmadan sonra profesyonel olarak mankenlik yapmaya başladı. Bir çok defilede mankenlik yapan Cansu Dere; Hakan Yıldırım, Cengiz Abazoğlu, Ümit Ünal, Evrim Timur, Arzu Kaprol, Bahar Korçan gibi Türkiye’nin en önemli moda tasarımcılarının defilelerinde yer aldı. 2004’te Hilal Saral’ın yönettiği Nazan’ı oynadığı Metro Palas adlı diziyle oyunculuk hayatına adım attı. Ezel dizisinde Eyşan karakterine hayat verdi. Behzat Ç, El Yazısı, Anne, Güz Yangını, Sıla, Acı Aşk ve Son Osmanlı Yandım Ali dizilerinde baş rol olarak yer aldı.

  En Çok Okunanlar