More
  Ana SayfaMAGAZİNTuğba Altıntop Hastanelik Oldu! Tuğba Altıntop Kimdir?

  Tuğba Altıntop Hastanelik Oldu! Tuğba Altıntop Kimdir?

  Ünlü şarkıcı Tuğba Altıntop hastanelik oldu. Olayın ardından Tuğba Altıntop’un sağlık durumu merak edilmeye başlandı. Peki, Tuğba Altıntop kimdir? İşte Altıntop hakkında tüm bilgiler…

  Şarkıcı  ve model Tuğba Altıntop’dan hayranlarını üzen bir haber geldi. Sağ kulağının zarı patlayan Altıntop, ameliyata alındı. 

  Rafet El Roman’la yaşadığı çekişmeli boşanma ile hafızalara kazının Tuğba Altıntop, geçtiğimiz gün talihsiz bir kaza yaşayarak hastanelik oldu. 2. Sayfa’da yer alan habere göre; ünlü isim,  kulak temizleme çubuğunu kulağında unuttu. Yaşadığı büyük acının ardından soluğu hastanede aldı. 

  Doktor muayenesinde sonra Altıntop’un sağ kulak zarının patladığı tespit edildi. Ünlü şarkıcının yarı yarıya duyma kaybı yaşaması nedeniyle meslek hayatı tehlikeye girdi. Altıntop, bugün ameliyat masasına yattı. Altıntop’un sağlık durumunun nasıl olacağı ameliyat sonrası belli olacak.

  Tuğba Altıntop Kimdir?

  Tuğba Altıntop, 15 Aralık 1976 tarihinde Adana’da dünyaya geldi. Liseden sonra eğitimini grafikerlik üzerine tamamladı. 1996 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında Türkiye güzeli seçilerek kariyerinde büyük bir sıçrama yaşadı. 1996 yılında Rafet El Roman ile evlendi. 2003 yılında Rafet El Roman’dan boşanan ünlü ismin bu evlilikten Su Elnur ve Şevval Su isminde iki kızı var. Altıntop daha sonra çeşitli filmlerde yer aldı. Altıntop, 2007 yılında “Sana Söylüyorum” albümü ile müzik dünyasına adım attı. 

   

  En Çok Okunanlar