More
  Ana SayfaMAGAZİNTolga Sarıtaş İzmirli Sevgilisiyle Tatil Sezonunu Çeşme’de Açtı

  Tolga Sarıtaş İzmirli Sevgilisiyle Tatil Sezonunu Çeşme’de Açtı

  Tolga Sarıtaş Sevgilisiyle Kameralara Görüntülendi

  Tolga Sarıtaş, bir buçuk yıldır aşk yaşadığı modacı sevgilisi ile Çeşme’de tatil sezonunu açtı. Kız arkadaşıyla  çekildiği fotoğrafları sosyal medyada paylaştı. Paylaşılan fotoğraflar takipçileri tarafından büyük beğeni aldı.

  30.06.2021 tarihinde Tolga Sarıtaş  Zeynep Mayruk ile Before Sunset Beach’te görüntülendi.  Plajda denize girmeyi tercih etmeyip başka  koya gittiler.

  Tolga Sarıtaş Kimdir?

  Tolga Sarıtaş, 1991 İstanbul doğumlu Türk televizyon oyuncusudur. Aslen Sivaslı olan oyuncu Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde en iyi erkek oyuncu  ödülünü aldı. Güneşin Kızları dizisi  ile oyunculuğunun zirvesine ulaştı.

  Bir çok dizide rol alan ünlü oyuncu ‘’Sen De Gitme ‘’ dizisiyle oyunculuğa adım attı.  Arka Sokaklar, Öyle Bir Geçer Zamanki, Muhteşem Yüzyıl, Benim Adım Gültepe, Söz, Ferhat İle Şirin ve Arıza dizileri  rol aldığı dizilerden  sadece bazılarıdır.

  Modacı Zeynep Mayruk Hakkında Bilinmeyenler

  1989 İzmir doğumlu modacıdır. İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tasarımı bölümü mezunudur. 2013  yılında kendi markasını yarattı. Bir buçuk senedir oyuncu Tolga Sarıtaş ile aşk yaşıyor.

  En Çok Okunanlar