More
  Ana SayfaGenelTeşkilat Dizisi Çağlar Ertuğrul Kimdir?

  Teşkilat Dizisi Çağlar Ertuğrul Kimdir?

  Teşkilat Dizisi Çağlar Ertuğrul Kimdir? Kısa süre önce TRT 1 ekranlarına gelmeye başlayan Teşkilat dizisi yayınlanan ilk bölümünün ardından büyük bir hayran kitlesine sahip oldu. Dizinin sevilmesinin ardında Teşkilat Dizisi oyuncuları merak edilmeye başladı. Dizinin en fazla araştırılan kişilerinden biri ise Çağlar Ertuğrul oldu. Peki, Teşkilat Dizisi Çağlar Ertuğrul kimdir? Teşkilat Dizisi Çağlar Ertuğrul kaç yaşında? Teşkilat Dizisi Çağlar Ertuğrul nereli? İşte cevabı…

  Pazar akşamları saat 20:00’da Trt 1 ekranlarına gelmeye başlayan Teşkilat dizisi izleyenlerden tam not aldı. Geçtiğimiz pazar ikinci bölümü yayınlanan dizinin üçüncü bölüm fragmanı da yayınlandı. Dizinin kısa süre içinde ilgi görmeye başlamasının ardından oyuncuları da merak konusu oldu. Sizler için dizinin başrolunda yer alan Çağlar Ertuğrul kimdir? Sorusunun cevabını araştırdık.

  Teşkilat Dizisi Çağlar Ertuğrul Kimdir?

  Çağlar Ertuğrul, 1987 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Oyuncu daha sonra 2005 yılında İzmir Bornova Lisesi’ni bitirerek Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümüne başladı. 2011 yılından mezun olan Çağlar Ertuğrul tiyatro ile ilk kez burada karşılaştı.

  2009 yılından üniversite öğrencisi olduğu yıllarda “Romeolar ve Julietler” adlı bir oyunda oynayarak ilk kez sahneye çıktı. Daha sonra farklı oyunlarda da yer aldı. 2012 yılında Dağ isimli sinema filminde rol aldı. Daha sonra Bana Masal Anlatma, Medcezir, Afilli Aşk, Benim İçin Üzülme gibi yapımlarda kendini gösterdi. 35 buçuk sanat evinde eğitim gördü.

  En Çok Okunanlar