More
  Ana SayfaGenelTemizlik Benim İşim Bitti Mi? Temizlik Benim İşim Final Mi Yaptı?

  Temizlik Benim İşim Bitti Mi? Temizlik Benim İşim Final Mi Yaptı?

  Büyük bir ilgi ile izlenen ve çok sevilen televizyon yapımı Temizlik Benim İşim programını yayın saatinde bulamayan izleyiciler Temizlik Benim İşim Bitti Mi? Temizlik Benim Final Mi Yaptı? gibi soruların cevaplarını aratmaya başladı. Program hakkında detaylar haberimizde…

  FOX TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ‘Temizlik Benim İşim’ bugün kanalın yayın akışında yer almadı. Sevilen programın dün yeni bölümü ekranlara gelmişti. Ama bugün yayın akışında olmaması kafa karışıklığına neden olarak izleyicilerin Temizlik Benim İşim Bitti Mi? Temizlik Benim Final Mi Yaptı? sorularının cevaplarını aratmasına neden oldu.

  Temizlik Benim İşim Bitti Mi?

  Bir süredir ekranların en çok izlenen gündüz kuşağı programlarından biri olan Temizlik Benim İşim programının son iki bölümü ve hafta finali ekranlara gelmemişti. Bu durum programı severek takip edenleri meraklandırdı. Gerçek kısa süre sonra ortaya çıktı. İddialara göre; her Salı ve her Çarşamba FOX TV’de yayınlanan Temizlik Benim İşim dijital ortamda yayınlarını sürdürecek.

  En Çok Okunanlar