More
  Ana SayfaGenelSurvivor'da Kavga! Ünlüler Takımından 3 Kişi Diskalifiye Olabilir

  Survivor’da Kavga! Ünlüler Takımından 3 Kişi Diskalifiye Olabilir

  Ekranların en çok izlenen yarışmalarından biri olan Survıvor‘da büyük kavga! Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın kanalı TV 8’de yayınlanan ve izleyicilerin nefeslerini tutarak izlediklerini Survıvor’da olayların ardı arkası kesilmiyor. Son olarak dün akşam ekrana gelen bölümünden sonra ünlüler takımından 3 kişinin diskalifiye olacağı iddia edildi.

  Takımlar arasında zorlu bir mücadelenin yaşandığı Survıvor’da dün akşam ipler iyice gerildi. Barış’ın midesinin ağrıması ve oyundan önce pilav yemek istemesi üzerine Doğan “Oyundan sonra yeseydin” dedi. Bu sözlerin ardından adada kavga sesleri yükseldi.

  Yarışmacıların birbirilerinin karakterleri hakkında söylediği sözlerde olayın büyümesine yol açtı. Doğan kavga esnasında Barış’a “Karaktersizsin oğlum sen” diyince bu sözleri duyan Barış, Doğan’ın üzerine yürüdü. Diğer yarışmacılar iki ismi birbirlerine saldırmamaları için zor tuttular. Birbirlerine hakarete varan sözler söylemeleri ve fiziksel temasta bulunmaları akıllara iki isim diskalifiye olabilir mi? sorusunu getirdi.

  Sunucu Murat Ve Çağrı’nın Kavgası Adayı Birbirine Kattı

  Bu olayın dışında adada can sıkan bir başka kavga daha yaşandı. İletişim oyunun sunucu Murat ve Çağrı arasında yaşanan gerginlikte adaya damga vuran olaylardan biri oldu. Karşı takımın yarışmacısıyla kavga eden Çağrı Murat tarafından uyarılıyor. İşte ne oluyorsa bundan sonra oluyor ve kavga bir anda Murat ve Çağrı arasında yaşanan bir kavgaya dönüşüyor.

  Bu kavganın ardından Acun Ilıcalı acil konsey topluyor. Konseyde ise Çağrı’nın adadan ayrılmasını istiyor. Çağrı’nın ve diğer iki oyuncunun akıbeti gelecek günlerde belli olacak.

  En Çok Okunanlar