More
  Ana SayfaGÜNDEMSurvivor Öykü Elendi Mi? Öykü Çelik Kimdir? Öykü Çelik Nereli?

  Survivor Öykü Elendi Mi? Öykü Çelik Kimdir? Öykü Çelik Nereli?

  Survivor Öykü Elendi Mi? Oyunculuğu ile adından söz ettiren Öykü Çelik, bu yıl heyecanla izlenen Survıvor’un ünlülüler takımında yer alıyordu. Yarışmada sergilediği performansla adından söz ettiren Öykü Çelik’in ekrana gelen eleme konseyinden adaya veda ettiği görüldü. Peki, Öykü Çelik Kimdir? Öykü Çelik Nereli?

  Survıvor 2021 ünlüler takımının başaralı oyuncuların Öykü Çelik, dün geceden beri en çok aratılan isimlerin başında geliyor. Survıvor adasına veda etmesinin ardından herkesin hakkında bir şeyler öğrenmek istediği Öykü Çelik Elendi Mi? Öykü Çelik Kimdir? Öykü Çelik Nereli? İşte tüm bu soruların cevapları…

  Öykü Çelik Kimdir?

  Öykü Çelik, 13 Temmuz 1987’de İstanbul’da dünyaya geldi. İlk kez 2006 yılında Selena dizisi ile ekranlara gelmeye başladı. Daha sonra Kanımdaki Barut filmlerinde rol aldı. 2011 yılında Oktay Kaynarca ve Meltem Cumbul ile beraber ekran karşısına geçen Öykü Çelik, Nuri dizisinde de Reyna rolünü canlandırdı. 2012 yılında  Benim için Üzülme adlı dizide Bahar rolüne hayat verdi.  2014 yılında Yeşil Deniz isimli dizide yer aldı.

  Güzel oyuncu Öykü Çelik, 33 yaşında 1.70 metre boyunda, 60 kilodur. Kendisi yengeç burcudur.

   

  En Çok Okunanlar