More
  Ana SayfaGÜNDEMSurvivor Barış Kimdir? Survivor Barış Yarışmadan Dikalifiye Olacak Mı? 

  Survivor Barış Kimdir? Survivor Barış Yarışmadan Dikalifiye Olacak Mı? 

  Survıvor yarışması nefesleri kesmeye devam ediyor. Her bölümü merakla izlenen Survıvor yarışması başladığı günden beri yarışmacılarının hayat hikayeleri merak ediliyor. Bu yarışmacılardan biri de Barış Özbek. Survivor Barış Kimdir? Barış Özbek kimdir? Barış Özbek kaç yaşında, nereli? Bu soruların cevaplarını sizler için derledik.

  Survivor Barış yarışmadan diskalifiye olacak mı? Survıvor izleyicilerinin dün gece en fazla merak ettikleri soru bu oldu. Tüm izleyenler Survivor Barış hakkında araştırma yapmaya başladı.Ünlüler takımında yer alan ve bir süredir sağlık sorunları yaşayan Survivor Barış kimdir?

  Uzun yıllar futbol oynayan ve geçtiğimiz yaz futbolu bırakan yarışmacı Galatasaray, Trabzonspor, Kayserispor ve Fatih Karagümrük’te forma giymişti. Özbek yaşadığı sakatlık ve arkadaşları ile yaşadığı tartışmalar nedeniyle yarışmadan diskalifiye olabilir fikri herkesin aklına geldi. Barış Özbek’in akıbetinin konsey toplantısında belli olması bekleniyor.

  Survivor Barış Kimdir?

  Survivor ünlüler takımınında performansı ile dikkat çeken Barış Özbek, 1986 yılında doğdu. Özbek ismini ilk kez 2007-2008 yıllarında Galatasaray’da forma giymesi ile duyurdu.

  Barış Özbek, verdiği bir röportajda, ailesinin geçmişinde bahsederek yıllar önce Ankara’dan Almanya’ya yerleştikleri söylemişti. Özbek, madenci bir babanın ve bir ev hanımın oğludur.

  Özbek, futbola ilk kez Almanya’da BG Schwerin altyapısında başladı. 2003-2004 yılında Tus Hordel’de forma giydi. Daha sonraki süreçte Rot-Weiss Essen altyapısında oynadı. Bu takımda iki yıl boyunca A takım forması giydi.

  2012 yılında Minecan Beyazadam ile evlenen oyuncunun Barışcan Özbek adında bir oğlu var.

  En Çok Okunanlar