Beşiktaş şampiyon ilan edilmeli

Beşiktaş İcra Kurulu Başkanı ve Genel Sekreteri Mesut Urgancılar'a göre Teknik Direktör Mesut Bakkal'ın kitabında yazdığı itiraflar nedeniyle Beşiktaş şampiyon ilan edilmeli

Beşiktaş şampiyon ilan edilmeli

Beşiktaş İcra Kurulu Başkanı ve Genel Sekreteri Mesut Urgancılar'a göre Teknik Direktör Mesut Bakkal'ın kitabında yazdığı itiraflar nedeniyle Beşiktaş'tan özür dilenmeli ve 1986-1987 şampiyonu ilan edilmelidir.

Beşiktaş İcra Kurulu Başkanı ve Genel Sekreteri Mesut Urgancılar, siyah-beyazlı camianın gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Mesut Bakkal'ın kitabında ele aldığı itirafları sonrasında TFF'ye bir başvuruda bulunduklarını dile getiren Urgancılar, "Biliyorsunuz bizim müracatımız var Mesut Bakkal'ın itirafları neticesinde. Evde boş oturmayıp; '1986-1987 şampiyonu Beşiktaş'tır' deyip özür dileyebilirler. Federasyona çoktan ilettik, cevabını bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Mesut Urgancılar, korona virüs sebebiyle ara verilen ligin akıbetinin sorulması üzerine de şu cevabı verdi:

"Lig oynanmamış kabul edilmeli ya da yaz aylarında haftada üç maç oynanarak son sekiz maç tamamlanmalı. UEFA, lig oynanmazsa son 5 yılda ülkeyi en iyi temsil eden takımın gönderilmesini talep ediyor."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER