More
  Ana SayfaGenelSon dakika! Meteoroloji Uyardı! Kar ve Soğuk Hava Geliyor! Hava Durumu...

  Son dakika! Meteoroloji Uyardı! Kar ve Soğuk Hava Geliyor! Hava Durumu Nasıl Olacak? İstanbul’da Hava Durumu Nasıl Olacak?

  Son dakika! Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden kar ve soğuk hava uyarısı geldi. Meteoroloji, tüm yurdu ilgilendiren açıklamalar yaptı. Meteoroloji’den verilen bilgilere göre; salı gününden itibaren tüm yurdu etkisi altına alacak hava değişiklikleri olacak. Gelecek günlerde hava durumu nasıl olacak? İstanbul’da hava durumu nasıl olacak?

  Mart ayının gelmesi ile beraber havaların ısıması ve baharın gelmesi beklenirken Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden gelen uyarılar havaların tahmin edilenin aksine soğuyacağını söylüyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan son dakika açıklamasına göre; tüm yurtta yağış ve rüzgar etkili olurken hava sıcaklıkları düşecek.

  Salı gününde itibaren havalar soğumaya başlayacak. Bununla beraber Çarşamba günü itibariyle ise hava sıcaklıkları Balkanlardan gelen soğuk hava dalgasını etkisi altına girecek.

  Önümüzdeki üç gün boyunca yağışların sağanak ve gök gürültülü sağanak şeklinde olması bekleniyor. Doğu Anadolu’nun kuzey doğusunda ve Doğu Karadeniz’in iç kesimlerinde yağışın kar şeklinde olacağı söyleniyor.

  İstanbul’da ise sıcaklıkların geceleri 5-6 derece gündüzleri ise 10-16 derece olacak. Başkent Ankara’nın kuzey kesimlerinde kar yağacağı tahmin ediliyor.

  En Çok Okunanlar