More
  Ana SayfaMAGAZİNSon Dakika!... Bergüzar Korel Üçüncü Kez Hamile!

  Son Dakika!… Bergüzar Korel Üçüncü Kez Hamile!

  Son Dakika!… Bergüzar Korel Hamile Mi? Bergüzar Korel Üçüncü Kez Hamile! Halit Ergenç ile mutlu bir evlilikleri olan Bergüzar Korel sosyal medya hesabından üçüncü çocuğuna hamile olduğunu duyurdu.

  Geçen yıl mart ayında ikinci çocuğu Han’ı kucağına alan Bergüzar üçüncü kez hamile olduğunu duyurdu. Bir süredir ekranlarda görmediğimiz güzel oyuncunun kısa bir süre önce yeni bir yapımda yer alacağı açıklandı.  Korel, ‘Kanlı Yayın’ isimli yeni dizisinde’ Neslihan’ karakterini oynayacaktı. 10 bölüm süreci söylenen dizinin çalışmalarına başlandı. Ancak, Korel hamileliği sebebi ile çalışmalarını erteleyecek.

  Sosyal medya hesabından hamile olduğunu açıklayan Korel şu sözlere yer verdi:

  Ekranlardan uzak kaldığım 3 yılın ardından, beni çok heyecanlandıran, kreatif tarafında olduğum ve aylardır çok kıymetli bir ekiple hazırlandığımız ‘Kanlı Yayın’ adlı dizimiz için sete çıkmaya hazırlanırken bizi çok şaşırtan bir sürpriz ile karşılaşarak hamile olduğumu öğrendim.

  Hamile olmam projeye devam etmeme engel değilken, artan vakalar yüzünden çekimlerimizi ileri bir tarihe attığımızda maalesef fiziksel değişimim karaktere ve projemize uygun olmayacağı için aylardır üzerine çalıştığımız işimizi erteleme kararı almak zorunda kaldık.

  Bir yandan minik bebeğimiz, bir yandan çok kıymetli insanlar ile büyük bir emek vererek üzerine çalıştığımız bu projeye veda etmek… Benim için hiç kolay değil…

  Tüm bu süreçte harika insanlarla çalıştım. Yönetmenimiz Can Ulkay, senaristimiz Selim Erkul, yapımcımız Ahmet Kayımtu ve Julia Berköz, yapım şirketimiz Saran Studios…

  Çok şey öğrendiğim ve harika bir yaratım süreci geçirdiğim tüm ekip arkadaşlarım hepinize çok teşekkür ederim. Dileğim sağlıklı günlerde tekrar kesişsin yollarımız.

  En Çok Okunanlar