More
  Ana SayfaMAGAZİNSinem Gedik Kimdir? Sinem Gedik Kaç Yaşında? Sinem Gedik Mustafa Ceceli Boşanma...

  Sinem Gedik Kimdir? Sinem Gedik Kaç Yaşında? Sinem Gedik Mustafa Ceceli Boşanma Nedeni Nedir?

  Bir süre ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli ile evlilik yaşayan ve daha sonra boşanan Sinem Gedik, tekrar gündeme geldi. Ceceli ile boşanması ve hayatı olay olan Sinem Gedik çok fazla medya önüne çıkmasa da hayatı en fazla merak edilen isimlerden biri. Peki, Sinem Gedik Kimdir? Sinem Gedik Kaç Yaşında? Sinem Gedik Mustafa Ceceli Ne Zaman Boşandı? İşte soruların cevapları…

  Mustafa Ceceli’nin eski eşi olan Sinem Gedik evliliği ve boşanma süreci nedeniyle sık sık magazin basının gündemine gelen bir isim. Kendisi ekran önüne çıkmayı tercih etmese bile son zamanların en çok aratılan isimlerinden biri oldu. Sinem Gedik Kimdir? Sinem Gedil Kaç Yaşında? Sinem Gedik Mustafa Ceceli Ne Zaman Boşandı? gibi sorular magazin gündemini meşgul etmeye devam ediyor.

  Sinem Gedik Kimdir?

  Mustafa Ceceli ile çok genç bir yaşta evlenen Sinem Gedik, 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Üniversitede tasarım mühendisliği eğitimi alan Gedik, 1 Kasım 2008 tarihinde kendisinden yedi yaş büyük olan Mustafa Ceceli ile dünya evine girdi. Sinem Gedik ve Mustafa Ceceli 25 Mayıs 2017 tarihinde boşandı. Boşanmanın ardından Mustafa Ceceli Selin İmer ile dünya evine girdi. Boşanma süreci ve ardından şarkıcı İntizar’ında adının geçtiği olaylar uzun süre Türkiye’nin gündeminde yer aldı.

  En Çok Okunanlar