More
  Ana SayfaMAGAZİNSimge Sağın'ın Kişisel Verileri Ele Geçirildi! Cinsel İçerikli Konuşmalar Yapıldı!

  Simge Sağın’ın Kişisel Verileri Ele Geçirildi! Cinsel İçerikli Konuşmalar Yapıldı!

  Simge Sağın’ın kişisel verileri ele geçirildi. Bilgilere alan kişi şarkıcı Simge Sağın adına bir sosyal medya hesabı açarak iş insanları ile görüşmeler yaptı. Sağın, bilgilerini ele geçiren kişiden şikayetçi oldu.

  Bir kabin memuru şarkıcı Simge Sağın’ın kişisel bilgilerini ele geçirdi. Kabin memuru Asil Nadir A. Sağın’ın adına Facebook’ta sahte profil hesabı açtı. Asil Nadir A. ünlü ismin kişisel bilgilerini kullanarak iş insanaları ile görüştü, cinsel içerikli görüşmeler yaptı. Hatta yüz yüze görüşmeler ayarladı. Durum ortaya çıkınca Simge Sağın, kabin memurundan şikayetçi oldu.

  Sabah Gazetesi’nden Evren Abdullahoğlu’nun haberine göre; Simge Sağın’ın kişisel verilerini ele geçiren kabin memurunun 13 Aralık 2019’da Ferruh T. ile Simge Sağın olarak görüşmek istemesi üzerine konu ortaya çıktı. Bu durumdan şüphelenen Ferruh T. Simge Sağın’ın menajerini arayarak durumu anlattı. Konuşulan kişinin Simge Sağın olmadığının anlaşılması üzerine kabin memuruna ‘verileri hukuka aykırı olarak verme veya ele geçirme’ suçudan dava açıldı. Kabin memuru için bir yıldan dört yıla kadar hapis isteniyor.

  Olayın  ardından Asil Nadir A. suçlamaları kabul etmedi. Telefonu Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’ne gönderilen şüphelinin kendisini Sağın olarak tanıtıp cinsel içerikli sohbetler yaptığı anlaşıldı.

  En Çok Okunanlar