More
  Ana SayfaMAGAZİNSeyhan Şaşko Ve Ersin Düzen’den Mutlu Haber

  Seyhan Şaşko Ve Ersin Düzen’den Mutlu Haber

  Seyhan Şaşko Kimdir? Ersin Düzen Kimdir? Seyhan Şaşko Ve Ersin Düzen’nin Bebeklerinin Cinsiyeti Nedir? 

   

  Seyhan Şaşko, eşi Ersin Düzen ile 2020 mart ayında nikah masasına oturmuştu. Sosyal medya hesabından müjdeli haberi vererek sevenlerini mutlu etti. Ersin Düzen Instagram’dan Seyhan Şaşko ile çekildikleri fotoğrafları paylaşarak bebek beklediklerini duyurdu. Ünlü çiftin çocuklarının cinsiyetinin erkek olduğu belirlendi.

  Erkek çocukları olacağını belirten Ersin Düzen, “Bir süredir, aşkım, karım, her şeyim Seyhan Şaşko ile hayatımızın en büyük heyecanını, mutluluğunu yaşıyoruz. Ailemiz büyüyor… İnşallah, oğlumuzu sağlıklı bir şekilde kucağımıza aldığımız günleri görür, sevincini sizlerle paylaşırız. Güzel dilekleriniz için şimdiden teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

  “Artık 3+1’iz”

  Seyhan Şaşko da karnı burnunda pozunu, “Artık duyurmanın vakti geldi… Görebildiğiniz üzere 3+1 olduk biz. Canım sevgilimle artık tek motivasyonumuz miniğimizi kucağımıza almak. Çok başka, çok güzel bir duyguymuş, neden mucize dendiğini şimdi daha iyi anlıyorum… O mucize içimde… İsteyen herkes bir gün bu duyguyu tadar umarım. Şimdiden mutluluğumuzu paylaşan herkese teşekkürler.” notuyla paylaştı ve ünlü çifte tebrik mesajları yağdı.

  Seyhan Şaşko Kimdir?

  7 Ocak 1989 Makedonya kökenli Türk sunucudur. Ayazağa Işık Lisesi’nde ortaöğretimini  tamamladı. Marmara Üniversitesi  Devlet Konservatuarından mezun oldu. Televizyonculuk kariyerine 2009 yılında TRT’de  başladı.  Seyhan Şaşko, beIN  Sports’ta kariyerine devam etmektedir.

  Seyhan Şaşko’nun Eşi Ersin Düzen Kimdir?

  2 Haziran 1975’te Zonguldak’ta dünyaya gelen Ersin Düzen,  1992’te radyo programı yapmaya başladı.  1997 yılında Star Tv’de yayınlanan  Süper Frikik adındaki spor – magazin programını sunmaya başladı.  Şu an ise TRT Spor kanalında Stadyum programını hazırlayıp, sunmaktadır.

  Seyhan Şaşko Ve Ersin Düzen Ne Zaman Nikah Masasına Oturdu?

  Spor yorumcusu Ersin Düzen ve spor spikeri Seyhan Şaşko bir süredir aşk yaşıyordu. Mart ayında dünya evine giren çiftten geçtiğimiz günlerde bebek haberini aldık.

   

   

   

  En Çok Okunanlar