More
  Ana Sayfa3. SAYFASevgilisinin Kocası Gelince Pencereden Atladı Ayağı Kırıldı!

  Sevgilisinin Kocası Gelince Pencereden Atladı Ayağı Kırıldı!

  Sevgilisinin Kocası Gelince Pencereden Atladı Ayağı Kırıldı! Bugün öğlen saatlerinde İstanbul’da akıl almaz bir olay yaşandı. Bir kadın sevgilisini kocasının yokluğu sırasında eve aldı. Kocanın eve erken gelmesiyle işler karıştı. Sevgili evden kaçarken pencereden atladı ayağını kırdı.

  Sıra dışı olay bugün İstanbul Arnavutköy’de yaşandı. Murat B. iş yerinde hastalanması üzerine evine normal vaktinden önce gitti. Ancak başına hiç hesapta olmayan bir iş geldi. Murat B. karısını başka bir adamla yatak odasında yakaladı. İşte olaylar bu şekilde başladı.

  Karısının sevgilisini yatak odasında gören Murat B. adamı yatak odasına kilitledi ve hemen arkasından polise haber verdi. İhlas Haber Ajansı’nda yer alan habere göre; Odaya kilitlenen adam büyük bir panik yaşadı. Nereye kaçacağını bilemeyen adam panikle kilitli bulunduğu odanın penceresinden atladı.

  Pencereden atlayan adam kaçmaya çalıştı ancak fazla uzağa gidemedi, çünkü adamın ayağı kırıldı. Bir süre sonra ayağı kırılan adam hastaneye kaldırıldı. Aldatılan eş Murat B. ise şikayetçi oldu.

  En Çok Okunanlar