More
  Ana SayfaMAGAZİNSergen Deveci Kimdir? Melis İşiten'in Yeni Aşkı Sergen Deveci Kimdir?

  Sergen Deveci Kimdir? Melis İşiten’in Yeni Aşkı Sergen Deveci Kimdir?

  Uraz Kaygılaroğlu’ndan boşandıktan sonra uzun süre kimse ile adı anılmayan Melis İşiten gönlünü komedyen Sergen Deveci’ye kaptırdı. İki arasında bir süredir dillendirilen aşk iddiaları doğru doğru çıktı. Melis İşiten aşk iddialarını sosyal medya hesabından yayınladığı bir mesajla doğruladı. Sergen Deveci Kimdir? Melis İşiten’in Yeni Aşkı Sergen Deveci Kimdir?

  Ünlü oyuncu Melis İşiten, Sergen Deveci ile aşk yaşıyor. Melis İşiten Instagram’da “Öpsen geçer, sarılsak unuturuz. Ama darılırsak kalırız öyle. Hiç darılmasak olmaz mı? Paramparça olmadan dile gelse kırılmaya yazan taraflarımız böylelikle gülüşümüzle iyi etsek birbirimizi derim ben. Yine kadehlerle doğurur sabahı, kahkahalarımızla şifalandırırız birbirimizi. Affedilir diyorum yani, öpünce diyorum geçer, yeter ki niyetimiz neşemizle sevmek olsun” notunu paylaşarak aşklarını herkes ilan etti.

  Melis İşiten daha önce Sergen Deveci’nin Youtube üzerinden yayın yaptığı ‘Sergen Deveci ile Daniska Show’ isimli programa katılmıştı.

  Sergen Deveci Kimdir?

  Sergen Deveci, 2 Ekim 1991 tarihinde İzmit’te doğdu. Instagram, Facebook, YouTube gibi sosyal medya mecralarında yayınladığı skeçlerle ismini duyuran Deveci, daha önceden Kocaeli Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi aldı. Kameralar karşısına ilk kez Blu Tv’de yayınlanan Bonkis isimli dizi ile geçti. Sergen Deveci şu sıralar kendi programı olan Daniska Show’da ünlü isimleri ağırlıyor.

   

  En Çok Okunanlar