More
  Ana SayfaMAGAZİNSeren Serengil'den Şok İddia! Seren Serengil İbrahim Tatlıses Beni Tehdit Etti!

  Seren Serengil’den Şok İddia! Seren Serengil İbrahim Tatlıses Beni Tehdit Etti!

  Seren Serengil İbrahim Tatlıses Beni Tehdit Etti! Şu sıralar Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli programda sunuculuk yapan Seren Serengil gündemden düşmüyor. Program sırasında yaptığı açıklamalarla adından söz ettiren ünlü isim bu kez de ibrahim Tatlıses ile ilgili bir iddia ortaya atarak herkesi şaşırttı. Serengil, ibrahim Tatlıses’in kendisini yıllar önce tehdit ettiğini söyledi.

  Seren Serengil yine şok bir iddia ile gündemin üst sıralarına oturdu. Serengil, sunuculuğunu yaptığı Söylemezsem Olmaz programında Gazino yıllarında İbrahim Tatlıses’in kendisini tehdit ettiğini açıkladı. Bu şok itiraf ise Bircan Bali ve Arto’yu şaşkınlığa uğrattı.

  Serengil başına gelen olayı ise şu sözlerle dile getirdi.

  Serengil, “İbrahim Bey yaptı. Küsmüştük o sırada. Kendisini çok severim normalde, Gülben hadiselerinden dolayı aramız açıldı. O ara ben de Sacit Aslan’a gittim, ‘bunu gönderin gitsin’ dedim… Birlikte çalışmak istemediğimi söyledim. ‘Tamam Seren, gönderiyorum’ dedi. Bir baktım gitmemiş, ben de sordum. ‘İbrahim konuşacak seninle’ cevabını verdi… İbrahim Bey geldi kulise, ‘Seren bunun ekmeğiyle oynamayalım. Gitmesini istemedim, çalışsın’ dedi. O günden sonra biz küs olarak çalışmak zorunda kaldık…”

  Ünlü isim sözlerine şöyle devam etti: “Sonraki süreçlerde de İbrahim Bey ile benim aramı açtı. Ankara’da tam sahneye başlıyordum, İbrahim Tatlıses o gazinonun sahibini aramış. ‘Açmayalım, tehdit alıyorum’ dedi… Annem ve babam da ‘Öyle mi! Hadi çıkartmasın bakalım’ dediler. Sahneye çıkmamamı hiç istemeyen annem ‘çıkacaksın’ dedi. ‘Ya beni vururlar’ dedim ama annem sahneye çıkarttı.”

  En Çok Okunanlar