Selin Yağcıoğlu Berk Atan Çifti Aşklarını Artık Saklamıyor - SimgoloSimgolo

14 Temmuz 2021 - 16:03

Selin Yağcıoğlu Berk Atan Çifti Aşklarını Artık Saklamıyor

Son Güncelleme :

14 Temmuz 2021 - 10:29

Selin Yağcıoğlu Berk Atan Çifti Aşklarını Artık Saklamıyor

Selin Yağcıoğlu, Geçtiğimiz Günlerde  Instagram Hikayesinde Paylaştığı Ekran Görüntüsüyle Aşklarını İtiraf Etmişti

2018 yılında lisede tanıştığı Uğur Balarısı ile nikah masasına oturan Selin Yağcıoğlu, Uğur Balarısı’ndan 2020’de boşandı. Uğur Balarısı ve Selin Yağcıoğlu çiftinin Su adında kızları var. 2013 yılında Altındağlı dizisiyle televizyon ekranlarında tanınan Berk Atan şimdilerde ise TRT ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisindeki performansı ile çok beğeniliyor.

Selin Yağcıoğlu ve Berk Atan’nın aşk yaşadığı haberi bir süre önce sosyal medyada konuşulmaya başlandı. Çiftten konu hakkında açıklama yapılmamıştı. Ancak Berk Atan’nın, sevgilisi Selin Yağcıoğlu’nun fotoğrafı altına ”Çok güzelsin be insafsız” yorumunu yapması aşk haberini doğruladı. Selin Yağcıoğlu Berk Atan’a kalp emojisi koyarak karşılık verdi.

Çeşme’de Aşklarını Yaşıyorlar 

Birlikte tatile çıkan çift, muhabirlerin karşısına el ele çıktı.  Sorulara cevap veren çift mutlu olduklarını dile getirdi.

Dün akşam Instagram hesabı üzerinden hikayesinde sevgilisi ile  fotoğraflarını paylaşan Berk Atan, ”benim canım” notuyla paylaştı. Çifte çok sayıda tebrik mesajı geldi.  Sosyal medya üzerinde çok fazla konuşulan çiftlerden biri haline geldiler.

Selin Yağcıoğlu Kimdir?

15 Kasım 1990 yılında İstanbul’da doğan Selin Yağcıoğlu aslen Trabzonlu’dur. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur.  Bir dönem spor spikerliği yaptı.  FB TV’de çalıştığı dönemlerde  attığı tweetler yüzünden işten ayrılmak zorunda kalan Selin Yağcıoğlu şu an ise sosyal medyada en fazla tanınan ınfluencerladan biri haline geldi.

 

 

 

 

 

 

 

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.