More
  Ana SayfaMAGAZİNSelin Şekerci Ve İbrahim Selim Çifti Marmaris’te Görüntülendi

  Selin Şekerci Ve İbrahim Selim Çifti Marmaris’te Görüntülendi

  İbrahim Selim Neden Kameralardan Kaçtı? 

  Pek çok dizi ve filim ile adından söz ettiren oyuncu Selin Şekerci ilk kez Marmaris’te görüntülendi. 32 yaşında olan Selin Şekerci, 42 yaşında oyuncu sevgilisi İbrahim Selim ile bir süredir aşk yaşıyor. Kahvaltıdan sonra Barbara Sandra’da görüntülenen çift kameraları görünce panik oldu. Kameraları ilk fark eden İbrahim Selim, sevgilisi Selin Şekerci’ye ‘’ne yapacağız şimdi’’ diyerek kameraları gösterdi. Rahat tavırları ile dikkat çeken Selin Şekerci kameralara el salladı. Sevgilisini sakinleştirmeye çalışan Selin Şekerci başarılı olamadı.

  Merdivenlerde bir süre bekleyen Selin Şekerci, otel görevlisinden havlu istedi. İşletme sahibi Dilara Endincan kameralara ‘’ bu yaptığınız çok ayıp özel hayatı ihlal ediyorsunuz’’ sözlerini kullandı. Halka açık işletme olduğundan  jandarmalara yapılan şikayet işe yaramadı. Denizden çıkarken havluyu beline saran oyuncu dengesini kaybederek düştü ve gülerek ‘’ne hale düştük’’ ifadelerini kullandı. Sevgilisi İbrahim Selim bir süre daha denizde kalarak kameraların gitmesini bekledi. Selin Şekerci; ’’ otel ile konuştuk gitmiyorlar ne yapalım gel bir şey olmaz’’ sözleriyle sevgilisini ikna etmeye çalıştı.  İbrahim Selim;” kameralar gitmezse sudan çıkmam” sözleriyle  Selin Şekerci’ye karşılık verdi. Bunun üzerine kahkaha atan Selin Şekerci kameraların yanına giderek ‘’Lütfen daha çekmeyin. Çıksın adam artık sudan” sözleriyle muhabirleri ikna etti.

  Selin Şekerci Kimdir? 

  Babası Arap annesi ise Azerbaycanlı’dır. İzmir’de bir süre eğitimini devam ettiren ünlü oyuncu İzmir Devlet Tiyatrosu’nda oyunlarında oynadı.  İstanbul’a yerleşince dizi ve reklam filimlerinde yer alan Selin Şekerci pek çok dizi ve filimde rol aldı.  Özge  Özpirinçci, Rojda Demirer ile başrol oyunculuğunu üstlendiği  Melekler Korusun dizisi ile Türk televizyonlarında  tanındı.  Kaçak Gelinler, Acı Aşk, Çatı Katı Aşk ve Yeşilçam dizileri başrol oyuncusu olarak oynadığı dizilerdir.

  İbrahim Selim Kimdir? Nerelidir? 

  1979 Artvin doğumlu İbrahim Selim, biyoloji bölümü mezunudur. Hacettepe Üniversitesi Devlet konservatuarı  bölümü mezunudur.

   

   

   

  En Çok Okunanlar