More
  Ana SayfaGenelSefirin Kızı Son Bölüm! Sefirin Kızı Son Bölümde Ne Oldu?

  Sefirin Kızı Son Bölüm! Sefirin Kızı Son Bölümde Ne Oldu?

  Pazartesi günlerinin sevilen dizilerinden biri olan Sefirin Kızı, geçtiğimiz akşam 42. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Sancar’ın içine düştüğü çaresizlik herkesi üzdü. Melek’in zorla alınması Sancar da dahil olmak üzere tüm karakterlerin üzüntüye boğulmasına neden oldu. Peki, Sefirin Kızı son bölüm hakkında bilgiler. Sefirin Kızı son bölüm özet

  Sefirin Kızı son bölüm yine büyük bir heyecanla Türk izleyicisi tarafından izlendi. Dizinin son bölümünde Sancar’ın kızı Melek’i geri almak için verdiği velayet mücadelesi izleyenleri duygulandırdı. Sefirin Kızı son bölümü izleyemeyenler Sefirin Kızı son bölüm şeklinde internet üzerinden aratma yaparak diziyi yeniden izlemeye koyuldular. Bizde Sefirin Kızı dizisini izleyemeyenler için dizinin özetini derledik. 

   

  Sefirin Kızı Özet 

  Meleğin zorla alınması Sancar’ın perişan olmasına neden olurken diğerlerini de derinden üzdü. Büyük bir çaresizliğin içine düşen Sancar, kızı Melek’i geri almak için velayet mücadelesi vermeye başladı. Ancak, bu hiç de kolay olmayacağa benziyor. Çünkü Sancar’ın kızını geri alıp alamayacağı sosyal hizmetlerin raporunun vereceği sonuç. 

  Mavi, yaşananları duyunca Sancar’ın yanına gider. Yaşanan olaylar nedeniyle Sancar kendini suçlar, bir yerden de Mavi ile yüzleşmek zorunda kalır. Mavi ve Sancar’ı yaşadıkları acılar birbirlerine yakınlaştırır. Mavi geçmişten gelen acılarını unutmaya ve  onlarla mücadele etmeye çalışırken Sancar ise başındaki dertlerden kurtulmak için mücadele eder.

  Konak halkı da Melek olayı yüzünden büyük bir vicdan azabı duyarlar ve hepsi bu durumun düzelmesi için ellerinden geleni yapmaya karar verir. Sancar kızını geri alabilmek için Güven’den uzak durmaya çalışır. Melek ise beklenmedik biri sayesinde farklı bir maceraya atılır. 

  En Çok Okunanlar