More
  Ana SayfaMAGAZİNSeda Sayan Estetik Mi Yaptırdı! Seda Sayan Kaç Yaşında?

  Seda Sayan Estetik Mi Yaptırdı! Seda Sayan Kaç Yaşında?

  Seda Sayan Estetik Mi Yaptırdı? Seda Sayan Kaç Yaşında? soruları zaman zaman Seda Sayan’ın hayranları tarafından merak ediliyor. Bir arkadaşının doğum gününe katılan Sayan’ı çektirdiği fotoğrafta tanımayan hayranları esprili yorumlar yaptı. Sayan, bir takipçisinin ‘kim der 63 yaşında’ yorumuna “Yok 75 tatlım” diye yanıt verdi.

  Son yıllarda estetik operasyonlar hızla yayılmaya devam ediyor. Pek çok ünlü gibi Seda Sayan’da zaman estetik yaptıran ünlülerimiz arasında. Estetik yaptırdığını saklamayan Sayan, yıllar geçtikçe güzelliği ile göz doldurmaya devam ediyor.

  Geçtiğimiz gün bir doğum günü kutlamasında arkadaşları ile buluşan Sayan, sosyal medya hesabına bir fotoğraf atarak takipçileri ile paylaştı.Ünlü şarkıcı fotoğrafın altına, ‘Canımın doğum günü bugün iyi ki doğmuş benim güzel arkadaşım en güzel yılları sağlıkla yaşasın inşallah’ notunu düştü. Fotoğraf sosyal medyada büyük beğeni toplayarak çok sayıda beğeni aldı.

  Sayan’ın hem daha önceden estetik operasyon geçirmiş olması hem de filtre kullanması nedeniyle tanıyamayan bazı hayranları esprili yorumları yaptılar. Seda Sayan’ın bir takipçisi “kim der 63 yaşında” yorumunu yapınca Seda Sayan’da esprili bir yanıt vererek “Yok 75 tatlım” yazdı.

  En Çok Okunanlar