More
  Ana SayfaBİYOGRAFİLERŞahin Kendirci Kimdir? Şahin Kendirci Nereli?

  Şahin Kendirci Kimdir? Şahin Kendirci Nereli?

  Arabesk müziğin ustalarından Müslüm Gürses’in gençliğini canlandırarak büyük beğeni toplayan Şahin Kendirci, bu sabah Alişan ve Demet Akalın’ın programına konuk oldu. İlk olarak adını O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz Türkiye programları ile duyduğumuz Şahin Kendirci’nin yaşam öyküsü merak konusu oldu. Şahin Kendirci kimdir? Şahin Kendirci nereli? Sorularının cevaplarını sizler için derledik. 

  Televizyon yarışmaları ile ünlenen daha sonra Müslüm filminde Müslüm Gürses’in gençlik yıllarını canlandıran Şahin Kendirci sesi ve oyunculuğu ile beğeni topladı. Son günlerin en popüler isimlerinden biri olan genç sanatçının hayat hikayesi de merak konusu oldu. İnternet kullanıcıları bu meraktan kurtulmak Kendirci’nin hayat hikayesini öğrenmek için araştırma yapmaya başladı. Şahin Kendirci kimdir, Şahin Kendirci kaç yaşında, nereli sorularının cevaplarını öğrenmek istiyorsanız haberimizi okumaya devam edin.

  Çok küçük yaşlardan itibaren müzik ile ilgilenmeye başlayan Kendirci, 19 Nisan 2001 tarihinde Adana’da dünyaya gözlerini açtı. Müziğe ve şarkıcılığa olan ilgisi devam eden Kendirci, O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz Türkiye gibi yarışmalara katıldı. Tanınması da bu yarışmalar sayesinde oldu. Müslüm Gürses’in hayat hikayesinin anlatıldığı filmde Gürses’in gençlik yıllarını canlandırarak sesinin yanında oyunculuk yeteneği ile de göz doldurdu. 

  Adanalı bir ailenin oğlu olan Kendirci, beş kardeşe sahip. Bilinenlere göre kendircinin bir tane ikizi var. Şahin Kendirci’nin ikiz kardeşi Muhammet Kendirci, Adana’da bir restoranda ailesine destek olmak için komi olarak çalışıyor. Aynı kardeşi gibi ailesine destek olan Şahin Kendirci, eğitimine dışarıdan devam ediyor.

  En Çok Okunanlar