More
  Ana SayfaGÜNDEMSadakatsiz Derin Öldü Mü? Sadakatsiz Derin Diziden Ayrıldı Mı? Melis Sezen Diziden...

  Sadakatsiz Derin Öldü Mü? Sadakatsiz Derin Diziden Ayrıldı Mı? Melis Sezen Diziden Ayrıldı Mı?

  Sadakatsiz Derin Öldü Mü? Sadakatsiz dizisi izleyenlerin bugün en çok arattıkları konu bu oldu. Diziyi izleyenler son bölümde yine ekran başına kilitlendi. Derin karakterinin ölüp ölmediğini öğrenmek isteyenler Sadakatsiz Derin diziden ayrıldı mı? diye merak etmeye devam ediyor. Kanal D ekranında yayınlanan Sadakatsiz 24. bölümle ekranlara gelmesinin ardından heyecan içinde diziyi izlediler. Diziye Derin karakteri damga vurdu. İzleyiciler tüm dikkatlerini Derin ile ilgili konular verdiler.

  Sadakatsiz dizisinin 24. bölümü büyük bir heyecanla bitti. Son süratla devam eden dizinin önemli karakterlerinden biri olan Derin ortadan kayboldu. Derin’in ortadan kaybolması öldürüldüğü fikrini akıllara getirirken kaybolmasından Volkan sorumlu tutuldu. Entrika ve intikam duygularının yoğun olduğu dizide en çok merak edilen  Sadakatsiz Derin Öldü Mü? Melis Sezen diziden ayrıldı mı? soruları oldu.

  Sadakatsiz Derin Öldü Mü?

  Sadakatsiz dizisi BBC One televizyonunda yayınlanan Dr. Foster dizisinin bir uyarlaması. Dr. Foster dizisinde Derin karakterine karşılık gelen karakter Kate ismi ile biliniyor. Dizinin orjinalinde Kate intihar ederek yaşamına son veriyor. Senaryonun bu şekilde ilerlediğini bilenler gözlerini dizinin senaryosuna çevirdiler. Dizinin gelecek bölümlerinde asıl senaryoya uygun olarak Derin’in ölerek diziden ayrılacağı söyleniyor.

  En Çok Okunanlar