More
  Ana SayfaSİYASETSaadet Partisi Cumhur İttifakına Mı Katılacak? Saadet Partisi'nden Açıklama!

  Saadet Partisi Cumhur İttifakına Mı Katılacak? Saadet Partisi’nden Açıklama!

  Saadet Partisi Cumhur İttifakına Mı Katılacak? Saadet Partisi’nden Açıklama! Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir görüşme gerçekleştirdi. İkilinin görüşmesinin ardından Saadet Partisi Cumhur İttifakına mı katılıyor sorusu akıllara geldi. Akıllarda soru işareti bırakan görüşmeden sonra Saadet Partisi videolu bir açıklama ile gündeme gelen bu sorunun cevabını verdi.

  Son günlerde Cumhur İttifakına katılacağı yönünden iddialar ortaya atılan Saadet Partisi’nden konuya videolu açıklama geldi. Videoda “Hepimizin gerçek gündemi için geçim ittifakı” sözlerine yer verilmesi dikkatlerden kaçmadı.

  Açıklamada vatandaşın ekonomik sorunlarının olduğuna dikkat çekildi. Videoda “Milletimizin tenceresi kaynamıyorken derdimiz; seçim değil geçim. Geçim şartları zor, hayat pahalılığı var.” gibi sözlere yer verilerek ekonomik duruma sitem edildi. Ayrıca, “Hepimizin gerçek gündemi için geçim ittifakı” denilerek geçim ittifakı vurgusu yapıldı. Geçtiğimiz günlerde Partisini il başkanları ve müfettişleri toplantısında konuşan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu şu sözlere yer verdi: “Gelin, milletimizle el ele verelim, insanımızın ortak gündeminde buluşalım. ‘Geçim İttifakı’ndan başka hiçbir şey konuşmayalım. Gündemi oyalayan gereksiz tartışmalara prim vermeyelim. İnsanımızın derdine hep birlikte tercüman olalım. Bir araya gelerek çözüm yolları arayalım. Milletimizin sorunlarını ülke gündemine taşımak adına yürüttüğümüz bir farkındalık kampanyası olan ‘Geçim İttifakı’na, görüşü ne olursa olsun bütün vatandaşlarımızı davet ediyoruz.”

   

  En Çok Okunanlar