More
  Ana SayfaGÜNDEMRamazan Bayramı Ne Zaman? Ramazan Bayramı Hangi Gün? Ramazan Bayramı Ayın Kaçında?

  Ramazan Bayramı Ne Zaman? Ramazan Bayramı Hangi Gün? Ramazan Bayramı Ayın Kaçında?

  Ramazan ayının yaklaşması ile beraber Ramazan Bayramı ne zaman sorusuda araştırılmaya başlandı. Ramazan aynın hemen ardından kutlanan Ramazan Bayramı geçtiğimiz yıl koronavirüs nedeniyle buruk geçmişti. Dün yapılan kabine toplantısında alınan kararlara göre Ramazan ayında bazı tedbirler alınmaya devam edilecek. Peki, Ramazan Bayramı Ne Zaman? Ramazan Bayramı Hangi Gün? Ramazan Bayramı Ayın Kaçında?

  Tüm müslüman aleminin heyecanla beklediği Ramazan ayı 13 Nisan tarihinde başlayacak. Koronavirüsün ülkemizde etkisini artırması nedeniyle Ramazan ayı bazı tedbirler eşliğinde geçirilecek. Ramazan ayının başlaması tarihinin yanı sıra Ramazan Bayramı ne zaman sorusu aratılmaya başlandı. Geçtiğimiz yıl Ramazan Bayramı koronavirüs salgını nedeniyle buruk geçmişti. Ramazanın ardından gelen Ramazan Bayramı’nın tarihini merak edenler Ramazan Bayramı Ne Zaman? Ramazan Bayramı Hangi Gün? Ramazan Bayramı Ayın Kaçında? sorularını merak etmeye başladılar.

  Ramazan Bayramı Ne Zaman?

  Bu yıl arefe günü 12 Mayıs Çarşamba gününe denk geliyor. Ramazan Bayramı’nın birinci günü ise 13 Mayıs Perşembe günü olacak.

  Ramazan Bayramı 1. Gün- 13 Mayıs Perşembe
  Ramazan Bayramı 2. Gün- 14 Mayıs Cuma
  Ramazan Bayramı 3. Gün- 15 Mayıs Cumartesi

   

  En Çok Okunanlar