More
  Ana SayfaMAGAZİNPoyraz Karayel’in Ayşegül Çilingir’i Çeşme'de Spor Eğitmeni Sevgilisi İle Görüntülendi

  Poyraz Karayel’in Ayşegül Çilingir’i Çeşme’de Spor Eğitmeni Sevgilisi İle Görüntülendi

  Burçin Terzioğlu ve  Umut Duygu Yeni Aşka Yelken Açtı

  Burçin Terzioğlu ile spor eğitmeni sevgilisi Çeşme’de denizde görüntülendi. Bir süredir birlikte olduğu Umut Duygu ile aşk yaşayan Burçin Terzioğlu kameralardan uzakta tatilin keyfini çıkarıyor. Birbirlerine su şakası yapan çiftin mutlu olduğu kameralara yansıdı.

  Burçin Terzioğlu Kimdir?

  9 Mart 1980 İstanbul doğumlu Burçin Terzioğlu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde (MSM) Aktör Stüdyo Özel Sahne Diksiyon eğitimi almıştır. Bir çok dizi ve filimde rol alan ünlü oyuncu ‘’Kadın İsterse’’ dizisiyle oyunculuk hayatının en parlak dönemlerinden birini yaşamıştır. Oyunculuğa küçük yaşlarda başlayan Burçin Terzioğlu ilk oyunculuk deneyimini Perihan Abla komedi dizisiyle yapmıştır.Ezel, Merhamet, Kurşun, Menajerimi Ara, Yılan Hikayesi ve Sırılsıklam yer aldığı dizilerden sadece birkaçıdır. Poyraz Karayel dizisiyle adından sıkça söz ettiren Burçin Terzioğlu dizinin baş rol oyuncusu İlker Kalali ile bir dönem aşk yaşamıştır.

  Umut Duygu Kimdir? 

  Burçin Terzioğlu ile ilişkileri ortaya çıktıktan sonra Umut Duygu’nun hayatı merak edilmeye başlandı. 9 Mart 1984  doğumlu Umut Duygu,  Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Yüksek Okulundan mezun oldu. Crossfit, Fitness, Boks, Kickboks ve Functional Training alanlarında eğitim vermektedir.

  En Çok Okunanlar