More
  Ana SayfaSPORPatrick van Aanholt Kimdir? Patrick van Aanholt Hangi Takımlarda Oynadı?

  Patrick van Aanholt Kimdir? Patrick van Aanholt Hangi Takımlarda Oynadı?

  Patrick van Aanholt Kimdir? Patrick van Aanholt Hangi Takımlarda Oynadı? Galatasaray’ın Crystal Palace ile olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek olması bazı söylentilerin ortaya atılmasına neden oldu. Bu söylentilere göre Galatasaray,Marcelo Saracchi’nin yerine Patrick van Aanholt alacak. Ryan Babel’in Marcelo Saracchi’ye yaptığı çağrı ise bu iddiaların güçlenmesine neden oldu.

  Galatasaray Crystal Palace ile olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek. Son günlerde Galatasaray’ın tecrübeli sol bekin peşine düştüğü iddia edildi. Ayrıca,  Ryan Babel’in futbolcuya  ‘Come to Galatasaray’ mesajı atması iddiaları güçlenmesine neden oldu. Tüm Galatasaray taraftarları Patrick van Aanholt Kimdir? Patrick van Aanholt Hangi Takımlarda Oynadı? sorularının yanıtlarını aramaya başladılar.

  Patrick van Aanholt Kimdir? Patrick van Aanholt Hangi Takımlarda Oynadı?

  Patrick van Aanholt 29 Ağustos 1990 yılında Hollanda’nın güneyinde buluna s-Hertogenbosch’ta doğdu. Oyuncu, Den Bosch ve PSV altyapılarında forma giydi. Daha sonra 2007 yılında  Chelsea’ye  transfer oldu. Başarılı futbolcu daha sonra Coventry City, Newcastle United, Leicester City, Wigan Athletic ve Vitesse Arnhem’a kiralandı. 2016/2017 sezonunun devre arasında 10.5 milyon euro karşılığında Crystal Palace’a giti. Tecrübeli sok bekin güncel piyasa değeri 8 milyon euro.

  En Çok Okunanlar