More
  Ana SayfaMAGAZİNÖzge Özpirinçci'nin Doğum Gününü Polis Bastı!

  Özge Özpirinçci’nin Doğum Gününü Polis Bastı!

  Özge Özpirinçci’nin Doğum Gününü Polis Bastı! . Arkadaşları ile doğum gününü kutlamak için bir araya gelen Özge Özpirinçi komuşuları tarafından şikayet edilince evini polis bastı. Oyuncu konuya sosyal medyadan açıklık getirdi.

  Arkadaşları ile Yeniköy’deki evinde doğum gününü kutlayan Özge Özpirinçi, komşuları tarafından şikayet edilince 35 yaşındaki oyuncunun evine polis geldi. Özpirinçi ve arkadaşlarına ceza kesilmedi.Ünlü oyuncu konu hakkında bir açıklama yaptı.

  Özge Özpirinçci yaşananların ardından Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı:

  Kariyerim boyunca magazinle her zaman saygılı ve seviyeli bir ilişki korumaya çalıştım ve bu da başarılı oldu. Eskiden üzülüyordum ama artık sinirleniyorum. Açık hava bir restoranda kutlanan doğum günüm evde bahçede devam ediyor ve magazin kameraları evin önüne gelip bahçenin içini çekmeye başlıyor.

  Bahçe duvarlarına çıkıyorlar. Arkadaşım inip onlarla konusup Burak ve Uraz’ın röportaj yapabileceğini söylediğinde ‘Herkes gelip bizimle röportaj yapacak yoksa sabaha kadar burdayız’ cevabı ile karşılaşıyor.

  Ortamı germemek adına bahçede asla etrafı rahatsız etmeyecek bir yükseklikteki müziğimizle ateş başında oturmaya devam ederken kapımıza polis geliyor. Evdeki insan sayısının üç katı sayıda olan magazin ellerine istedikleri malzeme geçmediği için akılları sıra polisi arayarak ortaya çıkacak görüntüleri manipüle ederek durumu bir ‘baskın’ gibi göstermeye çalışıyor.

  Polis içeri geliyor ve bahçede yapılan konuşmada evde bulunan bizlerin yanlış bir şey yapmadığını söylüyor ve evden ayrılıyor. Magazin kameraları tarafından sürekli görüntü alınmasını istemediğimiz için de evin içine giriyoruz ve evlere dağılıyoruz.

  Dediğim gibi, eskiden böyle şeylere üzülüyordum ama artık sinirleniyorum. Sadece içimi dökmek istedim çünkü yazılıp çizilen yalan haberlerin, çamur at izi kalsın tavırlarının karşısında biz sessizliğimizi korudukça yanlış anlaşılabiliyoruz ve ben artık böyle şeylere tahammül edemiyorum.

   

  En Çok Okunanlar