More
  Ana SayfaMAGAZİNNur Fettahoğlu Kimdir? Nur Fettahoğlu Nereli? Nur Fettahoğlu Eşinden Boşandı Mı?

  Nur Fettahoğlu Kimdir? Nur Fettahoğlu Nereli? Nur Fettahoğlu Eşinden Boşandı Mı?

  Ünlü oyuncu Nur Fettahoğlu, eşi Levent Veziroğlu’ndan boşandı. Eşiyle ikinci kez boşanan Fettahoğlu bir süre sonra Türkiye’de ismi en çok aratılan kişilerden biri oldu. Herkes Nur Fettahoğlu Kimdir? Nur Fettahoğlu Nereli? Nur Fettahoğlu Eşinden Boşandı Mı? sorularının peşine düştü.

  Oyuncu Nur Fettahoğlu, Levent Veziroğlu ile 8 yıllık evliliklerini noktadı. Çift 2015 yılında da boşanmak için hareket geçmiş ancak daha sonra evliliklerine devam etme kararı almışlardı. Nur Fettahoğlu Levent Veziroğlu çifti evliliklerini sonlandırdılar. Ortaya çıkan boşanma haberinin ardından Herkes Nur Fettahoğlu Kimdir? Nur Fettahoğlu Nereli? Nur Fettahoğlu Eşinden Boşandı Mı? soruları aratılmaya başlandı. İşte bu soruların cevapları…

  Nur Fettahoğlu Kimdir? Nur Fettahoğlu Nereli?

  Gerçek adı Asiye Nur Fettahoğlu olan oyuncu 12 Kasım 1980’de dünyaya geldi. Fettahoğlu Sinan ve Fatma Fettahoğlu’nun çocuğu olarak Almanya’da doğdu. Baba tarafı Arnavut anne tarafı ise Kosovalıdır. Fettahoğlu, Beşiktaş Lisesi ve Haliç Üniversitesi’nden eğitimini tamamladıktan sonra Sky Türk’te borsa haberleri sundu. Oyunculuğa Benden Baba Olmaz dizisi ile başlayan oyuncu daha sonraki süreçte Aşkı Memnu’daki Peyker rolü ile adından söz ettirdi. Kurtlar Vadisi ve Gönül Salıncağı dizilerinden rol aldı. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Mahidevran Sultan rolü ile büyük beğeni topladı. Nur Fettahoğlu bir çocuk annesidir.

   

  En Çok Okunanlar