More
  Ana SayfaGÜNDEMNostradamus Kehanetleri Yine Şaşırttı!

  Nostradamus Kehanetleri Yine Şaşırttı!

  Ünlü kahin Nostradamus’un kehanetleri şaşırtmaya devam ediyor. Her geçen gün farklı bir kehaneti ortaya çıkan Nostradamus yine gündemde. Ünlü kahinin kehanetlerini  zaman zaman inceleyen araştırmacılar her defasında farklı bir bilgeye ulaşıyor. Bu kez ortaya  kesin bir tarih çıktı. Araştırmacılara göre; kehanetler 10 Mayıs tarihini işaret ediyor. 

  1513-1566 yılları arasından yaşayan Fransız doktor Nostradamus astrolojiden yararlanarak günümüz ve gelecekle alakalı pek çok kehanette bulunmuş ve bunları yazıya dökmüş. Araştırmacılar ve tarihçiler tarafından tekrar değerlendirilen kehanetlere göre; 3. dünya savaşı, büyük volkanların patlaması ve devasa depremler yaklaşıyor. 

  Ortaya atılan iddialara göre daha önce Hitler’in yükselişi ve 11 Eylül saldırıları gibi dünyayı yerinden oynatan pek çok gelişme Nostradamus’un kehanetleri tarafından önceden bilindi. Bu kehanetler Nostradamus: End Of Days isimli bir belgeselde toplandı. Belgeselde konuşan kehanet uzmanı Bobby Shailer’e göre; İngiltere’de bir savaş başlayacak ve Amerika’da büyük depremler olacak. 

  Ayrıca Shailer kehanetlere dayanarak yaptığı yorumda yine Amerika’da Yellowstone Parkı’nda büyük bir patlama olacağını, bu durumun elektronik sistemleri etkisiz hale getireceğini söylüyor. 

  10 MAYIS DÜNYANIN SONU MU?

  Nostradamus uzmanlarının ortaya attığı bir başka iddiaya göre; 10 Mayıs’da dünyayı büyük bir felaket bekliyor. Uzmanlar kehanetlerde 10 mayıs tarihine işaret edildiğini ancak bunun hangi yılın mayıs ayı olduğunun bilinmediğini söylüyorlar. 

  Bobby Shailer farklı iddialarda da bulundu. Shailer “Hükümetler hazır olmalı. Sıradaki dünya savaşı önceki iki savaştan çok daha kötü olacak dedi. Ayrıca “Bence birkaç yıl içinde 3. Dünya Savaşı başlayacak. Nostradamus, bu savaşın 25-29 yıl sürebileceğini ve sonrasında ufak savaşların yaşanacağını söylüyor” açıklamasını yaptı. 

   

  En Çok Okunanlar