More
  Ana SayfaKültür Ve EğlenceNetflix'te En Çok İzlenen Dizi- Film Önerileri

  Netflix’te En Çok İzlenen Dizi- Film Önerileri

  Netflix’te En Çok İzlenen Dizi Ve Filmleri Sizler İçin Bir Araya Getirdik. Peki Netflix Dijital İçerik Platformunda En Çok İzlenen Dizi Ve Filmler Hangileri?

  ARMY  OF THE  DEAD

  İlk olarak yazımıza Army Of The Dead filmi ile başlayalım. Korku ve aksiyon kategorisinde yer alan Army Of The Dead filmi 2 saat 28 dakikadır. Konusu, Zombi salgının patlak vermesinden sonra izole edilen Las Vegas’ta geçen filim, şehir nükleer bir bombayla yerle bir edilmeden önce dev bir soygun gerçekleştirmek için toplanan bir ekibi takip ediyor. Filmin jenerik  müziği, Kenny Rogers’ın The Gambler isimli şarkısıdır.

  Army Of The Dead Filmi’nin Oyuncu Kadrosu

  • Ana de la Reguera (Cruz)
  • Hiroyuki Sanada (Hunter Bly)
  • Dave Bautista (Scott Ward)
  • Garret Dillahunt (Martin)
  • Ella Purnell (Kate Ward)
  • Michael Cassidy (Sergeant Cassidy)
  • Samantha Win (Chambers)
  • Theo Rossi (Burt Cummings)
  • Nora Arnezeder
  • Tig Notaro (Marianne Peters)
  • Omari Hardwick (Vanderohe)
  • Lora Martinez-Cunningham
  • Matthias Schweighöfer (Ludwig Dieter)
  • Raúl Castillo (Mikey Guzman)
  • Sarah Minnich (Jessica)

  Yazımızda Ele Aldığımız 2.’nci Film İse, ”Bir Eksik ( Fatherhood) ” Filmi. 

  1 Saat 49 dakika süren ”Fatherhood” filmi 2021 komedi- dram kategorisinde yer alıyor. Başrollerini  Kevin Hart, Alfre Woodard, Frankie R. paylaşıyor.

  Fatherhood Filmi’nin Konusu

  Kızının doğumundan sonra beklenmedik sebepten dolayı eşinin ölmesi üzerine kızını tek başına büyüten bir babanın yaşam hikayesini konu ediniyor.

  Fatherhood Filminden Görüntüler 

  SWEET TOOTH

  Amerikan fantazi kategorisinde yer alan Sweet Tooth dizisi Jeff Lemire’in aynı adlı çizgi romanından uyarlanmıştır. 4 Haziran 2021 tarihinde ilk sezonu yayınlandı. Sweet Tooth on yıl önce yaşanan Büyük Çöküş’ün Dünya’nın tersine döndüğünü gizemli ve tuhaf bir şekilde melezlerin  yarı insan yarı hayvan olarak doğuşunu  konu ediniyor.

                                               

  Oyuncu Kadrosu

  Konusu ile izleyicileri ekrana kilitleyen dizinin kadrosunda Gus karakterine hayat veren Christian Convery’dir. Oyuncu kadrosuna  Convery’ye Nonso Anozie, Adeel Akhtar, Aliza Vellani, Stefania LaVie Owen, Dania Ramirez, Neil Sandilands ve Will Forte eşlik ediyor.

             Yaratıcı Ekip

  Sweet Tooth dizisi, Jim Mickle’nin imzasını taşıyor. Jim Mickle; Mulberry Street, Stake Land, We Are What We Are ve Cold in July gibi filmleriyle tanınan Amerikalı yönetmen ve yazardır. Filmin ilk sezonu sekiz bölümden oluşuyor. İlk beş bölüm Jim Mickle tarafından yönetilirken ilk sezonda kamera arkasına geçen diğer isimler Robyn Grace ve Toa Fraser oldu.

  TOO HOT TO HANDLE

  Konusu ile dikkat çeken program Türkiye’de en fazla izlenen 10 içerik arasına girdi. Haftalardır listede sırasını korumaya devam ediyor. Dizide kuralları koyan dizinin  sunucusu Lana’dır. Büyük ödül ise 100.000 $…

  Gösterişli güzel, çekici ve yakışıklı bekarlar bir araya gelip tanışmasıyla dizi  başlıyor. Ancak büyük ödülü kazanabilmeleri için oyuncuların cinsel yaşamı bırakmaları gerekiyor. Too Hot To Handle, Özel yaşam olmadan gençlerin bir araya gelerek birbirlerini daha yakından tanımalarını amaçlıyor. Dizi  sekiz bölümden oluşuyor.

  Dizinin oyuncuları Dünya’nın farklı yerlerinden bir araya gelen model, fenomen, sporculardan oluşuyor. Sosyal medya hesapları üzerinden çok fazla takipçileri olması dizinin tutulmasını sağlıyor.

  ELITE

  Ülkenin  en seçkin okullarından birine gitmeye hak kazanan işçi sınıfından üç gencin hikayelerini konu ediniyor. Ülkede yaşanan deprem felaketi ülkedeki pek çok okulun yıkılmasına neden olur. Okulların yıkılmasıyla açıkta kalan öğrenciler okullara yerleştirilir. İşçi sınıfı ailelerden gelen üç çocuk da Las Encinas’a kabul edilir.

  Elıte Dizisi Oyuncu Kadrosu

  tzan Escamilla: Samuel Samu García Domínguez

  Miguel Bernardeau: Guzmán Nunier Osuna

  Álvaro Rico: Polo Benavent

  Arón Piper: Ander Muñoz

  Mina El Hammani: Nadia Shana

  Omar Ayuso: Omar Shana

  Ester Expósito: Carla Rosón Caleruega

   Danna Paola: Lucrecia ‘Lu’ Montesinos Hendrich

  Jorge Lopez: Valerio Montesinos

  Claudia Salas: Rebeka ‘Rebe’ de Bormujo Ávalos

  Georgina Amorós: Cayetana Grajera Pando

  Sergio Momo: Yeray

  Leïti Sène: Malick

  Jaime Lorente: Fernando Nano García Domínguez

  En Çok Okunanlar