Net bir hayat için siz de net olun

0
288

Hayatınızda net insanlar, net iletişimler olmasını istiyorsanız sizin de kendi niyetlerinizi, iletişiminizi net bir hizada tutmanız işinize yarayacaktır.

Net bir hayat için her şeyden önce güçlü bir iletişim kurmanız gerekir. Güçlü iletişim kurmak, net cümlelerle, fikirlerle insanlara bilgi aktarmaktır. Netlik içerisinde olduğunuz düşünceler, fikirler, enerjilerin sonucunda hayatınızda net bir hayat şeklinde ilerleyecektir.

Hayatınızda arzuladığınız ne varsa, her şeyden önce sizin tavrınıza, yaklaşımınıza sirayet etmeli. Siz, kendi hayatınızın mimarısınız ve kendi doğrularınızı, hayatın da doğru kabul ettiğini unutmayın. Siz sakin olarak, net olarak hayatın da bu şekilde sizinle güçlü iletişim içerisinde olarak kendini göstereceğini unutmayın.

Hayat sizin yansımanızdır çünkü hayatı yalnızca kendi algınız kadar tanımlayabilirsiniz. Dışarıda gerçekten ne olduğu hakkında fikrimizin olması, insan bedeni mekanizmasına göre mümkün değildir. Bu konudaki gerçeklik algınız yalnızca sizin kendinizi daraltıp, odaklayıp yani ego kararlarıyla kendi görmek istediğiniz kadarını size yaşatır.

Hayatınızda kendinizi net bir şekilde deneyimler, net konuşmalar yapar ve düşüncelerinizi de bu doğrultuda iletirseniz, duyduklarınız ve gördükleriniz de bu doğrultu da olacaktır.

Net bir hayat, net bir var varoluşla mümkün olur. Kendinizi kararsız, dolaylı anlam ve anlatımlarda yaşarken gözlemleyin. Korkularınızın birçoğu bu varoluşunuzda kalma sebebiniz olarak sizi sınırlayacaktır. Hayatınızda bu şekilde hareket edeceğiniz için kendiniz gibi olan hayatınızı da bu şekilde deneyimleyeceksiniz.

Hayatınızı değiştirmeye önce kendinizden başlayın, göreceksiniz ki tek yapmanız gereken şey bu olacaktır.