Necmettin Nursaçan Hastaneye Kaldırıldı! Necmettin Nursaçan Sağlık Durumu Nasıl?Necmettin Nursaçan Korona Mı Oldu? - SimgoloSimgolo

16 Temmuz 2021 - 11:02

Necmettin Nursaçan Hastaneye Kaldırıldı! Necmettin Nursaçan Sağlık Durumu Nasıl?Necmettin Nursaçan Korona Mı Oldu?

Son Güncelleme :

30 Mart 2021 - 8:48

Necmettin Nursaçan Hastaneye Kaldırıldı! Necmettin Nursaçan Sağlık Durumu Nasıl?Necmettin Nursaçan Korona Mı Oldu?

Necmettin Nursaçan Hastaneye Kaldırıldı! Diyanet İşleri Eski Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan, koronavirüs testinin pozitif çıkması nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Necmettin Nursaçan Sağlık Durumu Nasıl? Necmettin Nursaçan Korona Mı Oldu?

Diyanet İşleri Eski Başkan Yardımcısı 79 yaşındaki Necmettin Nursaçan, daha önceden korona aşısı yaptırmış olmasına rağmen testi pozitif çıktı. Bunun üzerine Nursaçan, Kayseri Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı.

Uzun yıllar Kayseri’de İl Müftülüğü yapan Nursaçan, daha sonra Kanal 7’de yayınlanan bir programda halkın sorularını yanıtlamaya başlamıştır. Bir süredir ekranlarda olmayan Nursaçan, koronavirüs aşısı yaptırmasına rağmen testi pozitif çıkınca hemen hastaneye getirildi.

Baş ağrısı ve ateş şikayetiyle Kayseri Şehir Hastanesi’ne giden Nursaçan’a akciğer filmi çekiledi ve kalp kontrolü yapıldı. Necmettin Nursaçan’ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.