More
  Ana SayfaGenelNebahat Çehre Kürk Mü Giydi?

  Nebahat Çehre Kürk Mü Giydi?

  Nebahat Çehre kürk mü giydi? Son günlerde en çok tartışılan konulardan biri ünlülerin giydiği kürtler oldu. Hem ünlü isimler hem de halk kürk giyenlere tepki gösterdi. Bugün ise Nişantaşı’nda görüntülenen Nebahat Çehre’nin üzerindeki kıyafetin kürk olup olmadığı merak konusu oldu. Nebahat Çehre kürk mü giydi?

  Ünlü santçı Bülent Ersoy’un kürk giymesinin ardından pek çok ünlü isimden tepki almıştı. Daha sonra ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu da sunuculuğunu yaptığı Doya Doya Moda programında kürk giyerek yeni bir kürk giyme tartışması yarattı. Nişantaşı’nda görüntülenen ünlü oyuncu Nebahat Çehre’nin üzerindeki kıyafetin kürk olup olmadığı gazeteciler tarafından merak edildi. Çehre konuyu açıklama getirmek için üzerindekinin kısmen kürk olduğunu söyleyerek “Sırf kürkü için kesilen hayvandan yapılan kürkü hayatta giymem. Üzerimdeki, eti için kesilmiş, büyük baş hayvan derisinden yapılmış bir kürk.” açıklamasını yaptı.

  Hürriyet Gazetesi’nde yer alan habere göre; önceki gün Nişantaşı’na gelen Nebahat Çehre gazetecilerin sorularını yanıtladı. Doktora geldiğini anlatan Nebahat Çehre, ‘Randevum vardı ama erken gelmişim. Zaman geçirmek için dolaşıyorum. Evde kapalı kalmaktan stres yapıyorum. Onun için kontrole geldim” ifadesini kullandı. Muhabirler son günlerde yaşanan kürt polemiği nedeniyle Çehre’ye “Üzerinizdeki kürk gerçek mi?” diye sordular. Ünlü isim “Kısmen kürk” diyerek cevap verdi.

  Çehre açıklamasına şu sözlerle devam etti: Çehre ” Eti için kesilmiş büyükbaş hayvanın derisinden yapılan bir kürk bu. Ben sırf kürkü için kesilen hayvandan elde edilen ceket ya da mantoyu asla giymem. Kürk almak yerine ihtiyacı olanlara yardım dağıtırım. Hayatta adak dışında hiçbir hayvanın kesilmesini istemem”

  Nebahat Çehre’ye Bülent Ersoy’un kürk giymesi de soruldu. Ünlü oyuncu,  “Bu da onun kendi tercihi. Çok fazla sıkıştırmak doğru değil” dedi.

   

  En Çok Okunanlar