More
  Ana Sayfa3. SAYFAMüge Anlı'da Mert Çetin Olayı! Müge Anlı Mert Çetin Bulundu mu?

  Müge Anlı’da Mert Çetin Olayı! Müge Anlı Mert Çetin Bulundu mu?

  ATV kanalında yayınlanan Müge Anlı’nın programında yine bir kayıp vakası  araştırılıyordu. Bir haftadır kayıp olan Mert Çetin nerede? Müge Anlı Mert Çetin Bulundu mu?

  Bugün sabah saatlerinde yayınlanan Müge Anlı programında kayıp olarak aranan Mert Çetin’in ablası İlknur Çetin katılarak kardeşinin bir haftadır kayıp olduğunu anlattı. Programı izleyenler Mert Çetin nerede? Mert Çetin bulundu mu? gibi soruların cevaplarını aramaya başladılar.

  Müge Anlı’nın 12 Mart 2021 tarihinde programa İlknur Çetin katılarak erkek kardeşi Mert Çetin’in 6 Mart 2021 tarihinden bu yana kayıp olduğunu söyledi. İlknur Çetin’in konuşması üzerine telefona Mert Çetin’in abisi Onur Çetin bağlandı.

  Onur Çetin’in program sırasında kardeşine şiddet uyguladığı ortaya çıktı. Daha sonra ortaya Onur Çetin’in Mert Çetin’e bir tokat attığı bu olayı ardından 15 yaşındaki çocuğun ortadan kaybolduğu iddia atıldı. Konuşması sırasında Onur Çetin, dedesinden şüphelendiğini ifade etti.

  Bu iddiaların yanı sıra programda Mert Çetin’in öldüğünden şüphelenildiği ve bu durumda dede ve abisinin sorumlu olduğu söylendi. Ancak, kafa karıştıran bir olay daha yaşandı. Telefona bağlanan Onur Çetin dedesinden şüphelendiğini anlatırken dedenin ise torunu Onur Çetin’den şüphelendiğini ifade edildi.

  Kayıp çocuğun ablası İlknur Çetin ise abisinden şüphelendiğini söyledi. Bununla beraber abla Çetin, sadece abisinden değil aynı zamanda dede ve babaannesinde de şüphelendiğini anlattı.

  Henüz kayıp çocukla alakalı bir gelişme yaşanmazken, olay hakkında  anlatılan ve yaşanan gelişmeler Müge Anlı ve izleyicilerin dikkatinden kaçmadı.

  En Çok Okunanlar