Müge Anlı'da Cinayet İtirafı! Güldane Biçer Cinayeti Çözüldü - SimgoloSimgolo

30 Temmuz 2021 - 11:03

Müge Anlı’da Cinayet İtirafı! Güldane Biçer Cinayeti Çözüldü

Son Güncelleme :

25 Şubat 2021 - 10:52

Müge Anlı’da Cinayet İtirafı! Güldane Biçer Cinayeti Çözüldü

Müge Anlı’da bugün yine bir dava daha sonuçlandı. 10 yıldır ortalarda olmayan ve ailesi tarafından aranan Güldane Biçer davası çözüldü. Müge Anlı’da yaşanan son dakika gelişmesi tüm izleyenleri şok etti. İşte Müge Anlı’da yaşanan son dakika gelişmesi… Müge Anlı Güldane Biçer olayının ayrıntıları

Geçtiğimiz günlerde 10 yıldır kayıp olan Güldane Biçer konusu işleniyordu. Güldane Biçer’in uzun zamandır kayıp olması ölmüş olduğu fikrinin güçlenmesine neden oldu. Biçer’in kaybolması olayının ardından en büyük şüphelilerden biri eşi Osman Biçerdi. Müge Anlı, program sırasında Osman Biçer’e pek çok soru yönetti. Osman Biçer’in verdiği çelişkili ifadeler ve telefonla bağlanan görgü tanığının şüpheli ifadesi gözleri yeniden Osman Biçer’e çevirdi. 

Gelen son dakika bilgisine göre; Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında Osman Biçer eşini öldürdüğünü itiraf etti. Güldane Biçer’i öldürerek Büyükçekmece’ye gömen Osman Biçer, karısını  öldürdükten sonra kayıp başvurusu yaptığı ortaya çıktı. 

Cinayet itirafının ardından Güldane Biçer, 10 yıl önce gömüldüğü bölgeden çıkarıldı. Osman Biçer ise tüm gece sorgulandıktan sonra tutuklandı.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.